MMA PLFAME MMAKizo o konflikcie na linii Jongmen-Sobota: Takich spraw nie powinno się rozstrzygać w internecie!

Kizo o konflikcie na linii Jongmen-Sobota: Takich spraw nie powinno się rozstrzygać w internecie!

Patryk Woziński już szóstego marca stoczy swój drugi pojedynek w FAME MMA. W walce wieczoru dziewiątej edycji dojdzie do jego starcia z Popkiem Monsterem (4-4). Co ciekawe raper z Legnicy jeśli wygra ten pojedynek stanie przed szansą zdobycia pasa freakowej organizacji.

Popek zawalczy o pas? Pierw czeka go starcie z ”Kizo”, który wydaje się niebezpiecznym przeciwnikiem. Warto zaznaczyć, że ”Król Albanii” jest wielkim faworytem bukmacherów.

Jeśli Popek wygra marcowe starcie dostanie najprawdopodobniej walkę o tytuł FAME MMA. Przeciwnikiem byłby Piotr ”Bestia” Piechowiak!

Kizo o konflikcie na linii Jongmen-Sobota: To ich prywatny konflikt!

Patryk Woziński po konferencji prasowej został zapytany przez portal fansportu.pl o konflikt na linii Jongmen-Sobota. ”Kizo” gwarantuje, że takie konflikty nie powinny być poruszane w internecie.

To ich prywatny konflikt, ja się w takie konflikty nie mam zamiaru mieszać, niech oni sobie to wyjaśnią. Moje zdanie jest takie i raczej to nie wyszło ze strony Jongmena, tylko z drugiej strony takich spraw nie powinno się rozstrzygać w internecie. Uważam, że takie rzeczy załatwia się prywatnie na osobności, a nie ku*wa w internecie.

Wielu internautów apelowało, aby doszło do walki Jongmen-Sobota w FAME MMA. Czy są na to szanse? Wydaje się, że nie, bo obaj nie widzą sensu w takim zestawieniu. Ponadto problemem jest kategoria wagowa, w której potencjalnie mogliby się zmierzyć.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs TBA
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Jest problem ze zwrotem pasa Lil Masti! Jak to się zakończy?

Nie kończy się temat Anieli Bogusz, która została pozbawiona pasa FAME MMA. ”Lil Masti” w mediach społecznościowych zapowiedziała dłuższe wideo, gdzie ma przedstawić całą sytuację. Aniela gwarantuje, że została oszukana!

Khabib wymarzona walka? Będziecie zaskoczeni!

Zastanawialiście się kiedyś jaka jest wymarzona walka Khabiba Nurmagomedovowa? Mistrz wagi lekkiej UFC w rozmowie z Match TV ujawnił, jaką walkę by zorganizował, jeśli przenieślibyśmy marzenia na grunt rzeczywistości.