MMA PLFAME MMAKim jest Sylwester Wardęga? Przeciwnik Kacpra Błońskiego na FAME MMA 9!

Kim jest Sylwester Wardęga? Przeciwnik Kacpra Błońskiego na FAME MMA 9!

Już szóstego marca odbędzie się dziewiąta edycja FAME MMA. W tak zwanym co-main evencie swój debiut odnotuje Sylwester Wardęga. Przeciwnikiem 32-latka będzie Kacper Błoński.

Kacper do swoich pojedynków przygotowuje się w WCA Fight Team pod okiem Anzora Azhieva. Do pierwszej walki doszło dwudziestego pierwszego listopada, gdy do wyjaśnienia miał konflikt z Marcinem Dubielem. Była to walka wieczoru FAME MMA 8. Błoński po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał odwiecznego rywala. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Wcześniej znany prankster, a teraz świetny ”detektyw”!

Sylwester Wardęga to polski twórca. Jego kanał na YouTubie osiągnął bardzo duży sukces – jest szóstym co do popularności polskim kanałem pod względem liczby subskrybentów. Aktualnie kanał SA Wardęga ma 3,65 mln subskrybentów.

Sylwester zdobył swoją popularność nawet zagranicą. Jego filmik pod nazwą ”Mutant Giant Spider Dog” w ciągu tygodnia został otworzony 33 miliony razy. W 2014 roku Wardęga zdobył nagrodę YouTube Rewind, bo materiał ten stał się najpopularniejszy na tym serwisie (118 milionów).

Sylwester Wardęga miał na tyle dobre pomysły, że skrót z jego szalonych materiałów pokazywano w telewizji TVP i TVN. Wardęga dalsze świetne wyświetlenia budował choćby na ”trollowaniu” policjantów.

Po jakimś czasie Sylwester Wardęga postanowił zmienić kontent, w którym nie zajmuje się już prankami. W tym momencie jest świetnym ”detektywem”. Wardęga prowadzi kanał pod nazwą ”Wataha krulestwo” mającą 736 tysięcy subskrypcji. Jego materiały dalej cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem, ale nie może to dziwić patrząc na świetną realizację pomysłów niczym Sherlock Holmes. 

Wardęga ma zbudowaną liczną grupę fanów, a o jego udziale w konferencji prasowej mówiło się jeszcze dobre parę dni po. Sylwester na swojej części pokazał się z świetnej strony. To nie był jednak koniec. Podczas cage’a – materiału promującego najbliższe wydarzenie również nie brakowało emocji. Został wykręcony dobry wynik – mowa o wyświetleniach.

Dodatkowo trzeba wspomnieć, że Sylwester o potencjalny debiut był pytany już przy pierwszych edycjach FAME MMA. Musiało jednak trochę czasu upłynąć, aby Wardęga definitywnie doszedł do porozumienia z freakową organizacją.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Błoński
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Kim jest Kamila Wybrańczyk? Przeciwniczka Zusje na FAME MMA 9!

Już szóstego marca dojdzie do wyczekiwanego debiutu Kamili Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki zadebiutuje w mieszanych sztukach walki na FAME MMA 9. Przeciwniczką jej będzie Kamila ”Zusje” Smogulecka.

Pająk przygotowuje się w Rio De Janeiro! Widzieliście z kim?

YouTuber znany z prowadzenia kanału “Podróże Wojownika” nie próżnuje. Zawodnik przygotowuje się do kolejnej walki, która ma się odbyć na Fame MMA 10.