MMA PLFAME MMAKim jest Kamila Wybrańczyk? Przeciwniczka Zusje na FAME MMA 9!

Kim jest Kamila Wybrańczyk? Przeciwniczka Zusje na FAME MMA 9!

Już szóstego marca dojdzie do wyczekiwanego debiutu Kamili Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki zadebiutuje w mieszanych sztukach walki na FAME MMA 9. Przeciwniczką jej będzie Kamila ”Zusje” Smogulecka.

Warto zaznaczyć, że zwyciężczyni tego pojedynku zawalczy o pas freakowej organizacji. Po drugiej stronie jest już Marta Linkiewicz (3-1). Co ciekawe do walki miałoby dojść na jubileuszowej 10-edycji, która odbędzie się siedemnastego kwietnia.

Smogulecka stoczy swój trzeci pojedynek. 25-latka ostatnią walkę odnotowała dwudziestego pierwszego listopada. ”Zusje” szybko i sprawnie zastopowała debiutującą Dagmarę Szewczyk.

To jest wyczekiwany debiut!

Kamila Wybrańczyk już szóstego marca zadebiutuje w FAME MMA. Kibice mogli być zaskoczeni, że Kamila podczas 9 edycji ostatecznie zmierzy się z Kamilą ”Zusje” Smogulecką. Dlaczego? Ponieważ Kamila pojawiła się na jednej z ostatnich gal, gdzie doszło do face to face z Martą Linkiewicz (3-1). Będzie jeszcze na to szansa jeśli oczywiście Kamila wygra najbliższy pojedynek.

Warto zaznaczyć, że Kamila ukończyła studia na kierunku resocjalizacja. Wybrańczyk nagrywa również piosenki, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Kamila nie toczyła pojedynków na zasadach zawodowych, ale ma za sobą spory bagaż jeśli mowa o treningach. Narzeczona Artura Szpilki od 2017 roku trenuje brazylijskie jiu-jitsu. Kamila już po czterech miesiącach treningów sięgała po brązowy medal na międzynarodowych zawodach.

Kamila od dłuższego czasu była otwarta na oferty, ale jak podkreślała ma swoje wymagania.

Wiesz co konkretnych propozycji i nazwisk nie było, więc czekam cierpliwie. Nie mam takiego parcia żeby tutaj wystąpić, ale jak się zdarzy to dlaczego nie? I tak trenuje i walczę. Jestem mi to obojętne. Wszystkie zawodniczki, które tu są – obydwie Marty, które tutaj walczą jak najbardziej, nie ma problemu. 

Kamila do swojej walki przygotowuje się w Academia Gorila pod okiem Bartosza Walczewskiego.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Marcin Tybura ma apel! Uda się?

Niestety, okazuje się, że Marcin Tybura został bez rywala na nadchodzącą galę UFC 260. W sieci pojawiły się informacje o kontuzji jego przeciwnika.