MMA PLMMA-VIPKim jest Antykonfident? Przeciwnik Żuroma na MMA VIP 2!

Kim jest Antykonfident? Przeciwnik Żuroma na MMA VIP 2!

Już osiemnastego czerwca odbędzie się druga edycja MMA VIP. Trzeba przyznać, że karta walk może wzbudzić zdecydowanie większe zainteresowanie niż poprzednia.

Antykonfident

Tym razem postanowiliśmy, że przedstawimy wam historię Rafała Podejmy. Tak zwany ”Antykonfident” już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki, a zmierzy się z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Ostatnio udało nam się porozmawiać z Rafałem.

Cała rozmowa poniżej:

Antykonfident: Chciałem się sprawdzić dla siebie!

”Antykonfident” zdradził kulisy jak to się stało, że trafił do internetu. Mowa tutaj o sytuacji z pseudo fachowcem.

Już większość osób zna moją historię jak w ogóle znalazłem się na YouTubie. Było to przez pseudo fachowca, który robił mi tutaj robotę. Spartaczył to/oszukał, zniknął jeszcze pojechał na policję, na mnie nawymyślał i też nagrałem kilka filmików żeby pokazać jak on pracuje. Jak robi robotę, że to jest zwykły partacz, a nie fachowiec. No i w sumie tak się znalazłem w internecie, bo później ludzie mnie zjechali to też pokazałem, że nie jestem na strzała u pseudo fachowca i nie jestem żadnym patusem, żyje w miarę normalnie. Musiałem to też pokazać/powiedzieć w tych filmikach, bo fakt poniosło mnie na tych filmikach z pseudo fachowcem. Pojechałem z nim dosyć ostro i tak się znalazłem na YouTubie. Chciałem potem kanał usunąć, bo tylko mi chodziło o zgnębienie pseudo fachowca. Nie jestem osobą medialną ani nic z tych rzeczy, ale już został, że zostałem.         

To nie jest tak, że ”Antykonfident” wcześniej nie miał nic wspólnego z MMA. Rafał parę lat temu chciał spróbować się na ALMMIE i wygrał tam parę pojedynków.

Rozważam przygotowania/iść na sparingi do Ankosu Zapasy Poznań. Bo kiedyś walczyłem, pięć lat temu na ALMMIE. Jakoś około trzech miesięcy przygotowywałem się w Ankosie. Myślę, że przygotowałem się dobrze. No i tam też są fajni/konkretni zawodnicy, więc chciałbym tam pochodzić/poruszać się na macie. A tak ogólnie przygotowuje się w domu z kolegami (…) Raz miałem mieć zawody, miałem złamaną kość śródstopia to było odwołane i później w sumie raz brałem udział w turnieju w ALMMIE. I to było raz, wszystkie pojedynki wygrałem, które miałem. Poszedłem na tą ALMME, bo tutaj na ulicy bił się trochę tutaj/tam i chciałem się sprawdzić sam dla siebie.                     

Zobacz także:

Piotr Pająk przed rewanżem z Kwiecińskim: Mnie nie interesują takie wymówki! [WIDEO] Czekacie na rewanż?

Na ten rewanż liczyło wielu kibiców! Piotr Pająk już piętnastego maja w formule mieszanych sztuk walki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Będzie to jubileuszowa 10-edycja FAME MMA.

Wybrańczyk o walce Szpilka-Don Kasjo: Jezu, to by była egzekucja! Zgadzacie się?

Kamila Wybrańczyk już 15 maja wejdzie do klatki FAME MMA, żeby zawalczyć o pas w pojedynku z Martą Linkiewicz. Podczas “Cage’u” prowadzonego przez Boxdela, “Kamiszka” wypowiedziała się również o potencjalnej walce Artura Szpilki z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis