MMA PLFAME MMAPiotr Pająk przed rewanżem z Kwiecińskim: Mnie nie interesują takie wymówki! [WIDEO]

Piotr Pająk przed rewanżem z Kwiecińskim: Mnie nie interesują takie wymówki! [WIDEO]

Na ten rewanż liczyło wielu kibiców! Piotr Pająk już piętnastego maja w formule mieszanych sztuk walki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Będzie to jubileuszowa 10-edycja FAME MMA.

Warto zaznaczyć, że Pająk ma za sobą trzy walki w boksie tajskim. Pierwsza okazała się efektowną wygraną. Następne zaś ważnym doświadczeniem..

W Tajlandii nie zazwyczaj nie posiadasz wcześniej informacji z kim zmierzysz się w ringu. Dowiadujesz się najprędzej dzień przed startem. To jest ciekawa historia.. Bo Pająk w drugim pojedynku w muay-thai mierzył się z zawodnik reprezentacji Iranu, a później zawodnikiem mającym za sobą walki w UFC i Bellatorze.

Pająk o rewanżu z Kwiecińskim: W każdych wywiadach cały czas powtarzał…

Udało nam się porozmawiać z Piotrem Pająkiem, który piętnastego maja po raz drugi zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Warto zaznaczyć, że uczestnik ”Ekipy z Warszawy” był w przygotowaniach do walki w formule K-1.

Z tego też powodu padło pytanie czy Pająk nie obawia się, że Kwieciński będzie miał wymówki.. Dlaczego? Bo przygotowywał się do walki w K-1, a na FAME zmierzą się w MMA.

Wiesz mnie tak naprawdę to nie interesuje, bo on w każdych wywiadach cały czas powtarzał, że będzie rewanż w MMA. On wiedział, że będzie MMA. Nawet mając walkę w K-1, on zawsze jakieś trening w parterze też robi. Zapasy i tak dalej. Wiem, że na pewno to robił. Skoro mówił, że może skoczyć za obojętnie, którego jeśli ktoś wypadnie. Mnie nie interesują takie wymówki. Co będzie gadał to będzie gadał, ale zobaczymy wszystko na walce jak to się potoczy.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Wybrańczyk o walce Szpilka-Don Kasjo: Jezu, to by była egzekucja! Zgadzacie się z tymi słowami?

Kamila Wybrańczyk już 15 maja wejdzie do klatki FAME MMA, żeby zawalczyć o pas w pojedynku z Martą Linkiewicz. Podczas “Cage’u” prowadzonego przez Boxdela, “Kamiszka” wypowiedziała się również o potencjalnej walce Artura Szpilki z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Prochazka zgłasza gotowość! Czech z szacunkiem o Błachowiczu: Szanuję mojego sąsiada… Czekacie na te starcie?

Jiri Prochazka (28-3-1) ma za sobą drugie zwycięstwo w UFC, ale jakże efektowne! Czech już w tym momencie jest bliski walki o pas w wadze półciężkiej. Prochazka z szacunkiem wypowiada się o naszym reprezentancie.