MMA PLArtur SzpilkaWybrańczyk o walce Szpilka-Don Kasjo: Jezu, to by była egzekucja

Wybrańczyk o walce Szpilka-Don Kasjo: Jezu, to by była egzekucja

Kamila Wybrańczyk już 15 maja wejdzie do klatki FAME MMA, żeby zawalczyć o pas w pojedynku z Martą Linkiewicz. Podczas “Cage’u” prowadzonego przez Boxdela, “Kamiszka” wypowiedziała się również o potencjalnej walce Artura Szpilki z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Kamila Wybrańczyk to zawodniczka, trenująca na co dzień pod okiem trenera Walczewskiego w Academii Gorila. 34-latka wywodzi się z brazylijskiego jiu-jitsu, w którym od 2017 roku odniosła wiele sukcesów. W pierwszej walce dla FAME pokonała w drugiej rundzie “Zusje” przez duszenie zza pleców. Teraz, staje przed dużym wyzwaniem, do którego miało dojść od czasu FAME MMA 7, kiedy to “Kamiszka” wyzwała swoją przyszłą rywalkę – Martę “Linkimaster” Linkiewicz. Do pojedynku dojdzie na gali FAME MMA 10, a stawkę będzie pas mistrza w kategorii koguciej.

“To by była egzekucja”

W czasie “Cage’u” prowadzonego przez Boxdela, Wybrańczyk wypowiedziała się na temat potencjalnej walki narzeczonego z Kasjuszem Życińskim.

Jezu, to by była egzekucja – zaczęła Wybrańczyk.

W ogóle nie ma o czym mówić. Nie ujmując nic Kasjuszowi, ale bez sensu jest porównywać zawodowca do chłopaka, który ma kilka walk amatorskich. To jest przepaść.

Kasjusz Życiński to jedna z gwiazd FAME MMA. Jego aktualny rekord we freakowym gigancie wynosi 4-0. Obecnie przygotowuje się do swojej walki na gali FAME MMA 10, gdzie w main evencie tego wydarzenia skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem UFC – Normanem Parke. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich.

Artur Szpilka powróci do zawodowego ringu po ponad rocznej przerwie, żeby w walce wieczoru gali KnockOut Promotions zmierzyć się z pogromcą Izu Ugonoha – Łukaszem Różańskim. Walka z Różańskim będzie ostatnią walką “Szpili” dla obecnego promotora, jednak nie wiadomo czy 32-latek zamierza jeszcze kontynuować swoją przygodę z boksem.

Gala FAME MMA 10 odbędzie się 15 maja w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

Jan Błachowicz komentuje przegraną Izu Ugonoha: Tu się czuł dobrze, a tam go odcięło!

Izu Ugonoh z pewnością będzie chciał szybko zapomnieć o gali KSW 60. Na ostatnim wydarzeniu organizowanym przez polską federację były pięściarz przegrał w pojedynku z Markiem Samociukiem.

Tomasz Romanowski wraca do klatki! Zawalczy na gali KSW 61!

Zwycięzca programu telewizyjnego „Tylko Jeden” – Tomasz Romanowski, zawalczy na KSW 61. O występie „Tommy’ego” poinformował na swoim profilu na Twitterze portal MMAPudelek.

Rafał Moks wraca do formy! Jest już po pierwszych sparingach!

Były zawodnik organizacji KSW – Rafał Moks wraca do formy! Berserker opublikował post na swoim Facebooku, że jest już po pierwszych sparingach. Czy zobaczymy “Kulturystę” ponownie w klatce KSW?