MMA PLFAME MMAKim jest Alan Kwieciński? Przeciwnik Piotra Pająka na FAME MMA 8!

Kim jest Alan Kwieciński? Przeciwnik Piotra Pająka na FAME MMA 8!

Alan Kwieciński dwudziestego pierwszego listopada stoczy drugi pojedynek w organizacji FAME MMA. Podczas ósmej edycji w Łodzi zmierzy się z Piotrem Pająkiem na zasadach K-1.

Kwieciński
Foto: FAME MMA

Piotr Pająk to popularny podróżnik. Co ważne zawodnik pochodzący z Bielsko-Białej ma doświadczenie. Pająk ma za sobą chociażby parę pojedynków w formule muay-thai. Już w tym momencie na papierze te starcie zapowiada się emocjonująco.

Reality show, sukcesy w kickboxingu…

Alan Kwieciński swoją popularność zdobył w programie ”Ekipa z Warszawy”. Alan brał udział w wielu sezonach i można spokojnie nazwać go weteranem reality show. Ponadto pojawił się w jednym z sezonów ”Ex na plaży”.

Kwieciński w swoim dorobku ma cztery pojedynki w MMA, a rekord nie wygląda dobrze. Jedno zwycięstwo i trzy przegrane. Jedyne zwycięstwo odnotował w listopadzie 2018 roku, gdy po 12 sekundach znokautował Grzegorza Białasa.

Znacznie lepiej Kwiecińskiemu szło w formule K-1, gdzie ma zdobyte doświadczenie i sukcesy. ”Alanik” brał udział w międzynarodowych imprezach i parokrotnie wracał z medalem. Kwieciński ma za sobą walki w organizacji Fight Exclusive Night, Armia Fight Night, Granda Pro czy Celtic Gladiator.

Parę razy do zwycięstwa brakowało bardzo niewiele. Co warto dodać, gdy Kwieciński nie był kompletnie faworytem – pokazywał się w tych walkach z świetnej strony. Było tak choćby w przypadku walki z Adrianem Błeszyńskim czy Rogerem Garbaczewski. Drugi wspomniany pojedynek udało się wygrać. Był to jeden z większych sukcesów Alana Kwiecińskiego.

Swój ostatni pojedynek Kwieciński stoczył w marcu tego roku, gdy na FAME MMA 6 miał do wyjaśnienia konflikt z Arkadiuszem Tańculą. Zawodnik pochodzący z Olsztyna niespodziewanie przegrał na punkty. Dlaczego niespodziewanie? Alan był zdecydowanym faworytem bukmacherów.

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Zawodnik UFC miał spotkanie z UFO! Zwariował?

Szalony Diego Sanchez ponownie zaskakuje. Zawodnik UFC tym razem w mediach społecznościowych powiedział, że widział UFO…

Ruchała o komentarzach o jego nazwisku! Reakcja zaskoczyła?

Robert Ruchała już w sobotę rozpocznie kartę walk KSW 56. Padło pytanie o jego nazwisko. Zobaczcie reakcje Ruchały

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis