MMA PLFAME MMAKim jest Alan Kwieciński? Przeciwnik Piotra Pająka na FAME MMA 8!

Kim jest Alan Kwieciński? Przeciwnik Piotra Pająka na FAME MMA 8!

Foto: FAME MMA

Alan Kwieciński dwudziestego pierwszego listopada stoczy drugi pojedynek w organizacji FAME MMA. Podczas ósmej edycji w Łodzi zmierzy się z Piotrem Pająkiem na zasadach K-1.

Piotr Pająk to popularny podróżnik. Co ważne zawodnik pochodzący z Bielsko-Białej ma doświadczenie. Pająk ma za sobą chociażby parę pojedynków w formule muay-thai. Już w tym momencie na papierze te starcie zapowiada się emocjonująco.

Reality show, sukcesy w kickboxingu…

Alan Kwieciński swoją popularność zdobył w programie ”Ekipa z Warszawy”. Alan brał udział w wielu sezonach i można spokojnie nazwać go weteranem reality show. Ponadto pojawił się w jednym z sezonów ”Ex na plaży”.

Kwieciński w swoim dorobku ma cztery pojedynki w MMA, a rekord nie wygląda dobrze. Jedno zwycięstwo i trzy przegrane. Jedyne zwycięstwo odnotował w listopadzie 2018 roku, gdy po 12 sekundach znokautował Grzegorza Białasa.

Znacznie lepiej Kwiecińskiemu szło w formule K-1, gdzie ma zdobyte doświadczenie i sukcesy. ”Alanik” brał udział w międzynarodowych imprezach i parokrotnie wracał z medalem. Kwieciński ma za sobą walki w organizacji Fight Exclusive Night, Armia Fight Night, Granda Pro czy Celtic Gladiator.

Parę razy do zwycięstwa brakowało bardzo niewiele. Co warto dodać, gdy Kwieciński nie był kompletnie faworytem – pokazywał się w tych walkach z świetnej strony. Było tak choćby w przypadku walki z Adrianem Błeszyńskim czy Rogerem Garbaczewski. Drugi wspomniany pojedynek udało się wygrać. Był to jeden z większych sukcesów Alana Kwiecińskiego.

Swój ostatni pojedynek Kwieciński stoczył w marcu tego roku, gdy na FAME MMA 6 miał do wyjaśnienia konflikt z Arkadiuszem Tańculą. Zawodnik pochodzący z Olsztyna niespodziewanie przegrał na punkty. Dlaczego niespodziewanie? Alan był zdecydowanym faworytem bukmacherów.

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Zawodnik UFC miał spotkanie z UFO! Zwariował?

Szalony Diego Sanchez ponownie zaskakuje. Zawodnik UFC tym razem w mediach społecznościowych powiedział, że widział UFO…

Ruchała o komentarzach o jego nazwisku! Reakcja zaskoczyła?

Robert Ruchała już w sobotę rozpocznie kartę walk KSW 56. Padło pytanie o jego nazwisko. Zobaczcie reakcje Ruchały