MMA PLKSWRuchała przed KSW 56 o komentarzach o jego nazwisku: Jest to śmieszne, nie przeszkadza mi to! [WIDEO]

Ruchała przed KSW 56 o komentarzach o jego nazwisku: Jest to śmieszne, nie przeszkadza mi to! [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę odbędzie się KSW 56. Kartę otworzy starcie dwóch młodych wilków! Niepokonany Robert Ruchała (3-0) zmierzy się z Michałem Dominem (3-1).

Robert Ruchała do zawodowego świata MMA wkroczył niedawno, bo dopiero w roku 2019. Wcześniej jednak zdobył spore doświadczenie amatorskie, zarówno w MMA, jak i na matach grapplerskich. Wygrał miedzy innymi Mistrzostwa Polski MMA Timie Of Masters  i został wicemistrzem Polski Amatorskiej Ligi MMA.

Zajął też pierwsze miejsce w Pucharze Polski ADCC oraz Lidze BJJ. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął natomiast w 2014 roku od kickboxingu, a dziś jest również trenerem i prowadzi w klubie Grappling Kraków zajęcia zapaśnicze.

Robert Ruchała: Tam jest kopalnia beki!

Robert Ruchała (3-0) odpowiedział na pytanie – co sądzi o komentarzach o jego nazwisku! Jak widać 22-latek podchodzi do tego na wesoło.

Tam jest kopalnia beki. Ja uwielbiam sobie czasami te komentarze przeczytać. Nie mam nic do tego. Wiem, że te nazwisko jest jakie jest i ludzie będą na pewno komentować dużo. Niech piszą, ja lubię czytać takie komentarze. Nie denerwuje mnie to ani jakoś nie peszy. Po prostu jest to śmieszne i czasami sobie sprawdzam te komentarze żeby się pośmiać. Wcale mi to nie przeszkadza.          

Cała rozmowa poniżej:

Z bogatym doświadczeniem amatorskim Robert zdecydował się na mocne wejście do zawodowego świata MMA i w niecały rok trzy razy wchodził do klatki. Dwa pierwsze starcia stoczył w odstępie zaledwie miesiąca i oba te boje wygrał na punkty. Po krótkiej przerwie powrócił do klatki w lipcu tego roku i na gali Wieczór Walk 6 zwyciężył przez poddanie w drugiej rundzie starcia.

KSW 56

Data: 14 listopada 2020 roku
Transmisja: start o 20:00 (sobota) w systemie PPV (cena – 40 zł)

83,9 kg: Michał Materla (29-7) vs. Robert Soldić (17-3)
93 kg: Tomasz Narkun (17-3) vs. Ivan Erslan (9-0, 1 N/C) – o pas wagi półciężkiej
56,7 kg: Karolina Owczarz (3-0) vs. Justyna Haba (2-1)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (17-3) vs. Marius Žaromskis (22-9, 1 N/C)
73 kg: Mateusz Legierski (6-0) vs. Francisco Barrio (7-1)
68 kg: Sebastian Rajewski (9-5) vs. Filip Pejić (14-4-2)
65,8 kg: Daniel Torres (10-4, 1 N/C) vs. Max Coga (22-6-1)
65,8 kg: Robert Ruchała (3-0) vs. Michał Domin (3-1)

Zobacz także:

Michalczewski stanie się fanem Don Kasjo?

Były mistrz świata w boksie zdradził, że oglądał konferencje prasową FAME MMA. Dariusz Michalczewski nie wyklucza, że już niebawem może stać się fanem Don Kasjo

Najman prezentuje formę na niecałe dwa tygodnie przed walką! Będzie zwycięstwo?

Marcin Najman prezentuje formę przed zbliżającą się walką. Dla częstochowianina będzie to drugi pożegnalny akt