MMA PLCiekawostkiDiego Sanchez miał spotkanie z UFO! Ekscentryczny zawodnik zwariował?

Diego Sanchez miał spotkanie z UFO! Ekscentryczny zawodnik zwariował?

Foto: Twitter/ Diego Sanchez

Wygląda na to, że legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki Diego Sanchez miał spotkanie z UFO! Amerykanin o spotkaniu bliskiego stopnia z pozaziemskim obiektem latającym opowiedział fanom w mediach społecznościowych.

Sanchez zamieścił na Twitterze wpis, w którym opisał sytuację, kiedy tuż nad nim unosił się spodek kosmitów. Amerykanin przyznał, że był obserwowany.

Diego Sanchez miał spotkanie z UFO! Ekscentryczny zawodnik zwariował?

“Pracowałem nad energią w moim patio, kiedy UFO przeleciało tuż nade mną. Zawołałem swoją córkę, poprosiłem, żeby szybko przyszła i zobaczyła to samo. UFO unosiło się nad Albuquerque kilkaset metrów od nas. To było cholernie dziwne co się dzisiaj stało, bo to coś obserwowało mnie.”

Później Amerykanin jeszcze dodał:

“Dzisiaj potężny portal światła i energii jest otwarty. Jeśli kiedykolwiek miała przyjść noc, kiedy połączylibyśmy się ze wszechświatem, to ta noc właśnie przyszła. Świętowałem i łączyłem się z nimi cały dzień.”

Nie wiemy jak odnieść się do tych wpisów Amerykanina. Wiadomo natomiast, że swego czasu nawet Pentagon poinformował o zarejestrowaniu tajemniczego obiektu latającego, którym mogło być właśnie UFO:

A czy Wy wierzycie w coś takiego jak UFO?

Zobacz także:

Ruchała chce być jak Materla: “Od tamtej pory stało się to moją obsesją…”

Robert Ruchała chce być jak jego sportowy idol – Michał Materla. Zawodnik Grapplingu Kraków w rozmowie z Adamem Lewickim z Onet.pl przyznał, że szczecinianin jest jego ulubionym zawodnikiem mieszanych sztuk walki i teraz będzie miał okazję wystąpić ze swoim idolem na jednej gali.

Alistair Overeem i Aleksander Volkov zmierzą się na UFC w Super Bowl weekend

Stało się! Alistair Overeem i Aleksander Volkov zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali UFC, która odbędzie się w Super Bowl weekend!