Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWKijańczuk zabiera głos po sobotniej przegranej: Być może to był błąd kontynuować walkę…

Kijańczuk zabiera głos po sobotniej przegranej: Być może to był błąd kontynuować walkę…

Rafał Kijańczuk (12-6) zabiera głos w mediach społecznościowych po swojej czwartej walce w największej organizacji w naszym kraju. ”Kijana” zastanawia się czy dobrze zrobił kontynuując walkę po nielegalnym kolanie w parterze. Trzeba przyznać, że dla obu była to bardzo ważna walka, bowiem zwycięzca mocno przybliżył się do szansy mistrzowskiej w kategorii półciężkiej. Rafał jest podłamany, że zmarnował szansę, bowiem był w świetnej formie.

Kijańczuk

Trzeba przyznać, że początek był świetny w wykonaniu naszego reprezentanta. Zawodnik WCA Fight Team już na początku zaskoczył swojego przeciwnika. Ukrainiec musiał klinczować, bowiem był w dużych opałach. Bogdanem Gnidko przyjął sporo uderzeń i zaraz pojawiło się sporo krwi. Polak znalazł się w parterze i wtedy przyjął nielegalne kolano. Kijańczuk był wstrząśnięty całą sytuacją, ale postanowił zaryzykować i kontynuować walkę. ”Kijana” postanowił przenieść walkę do parteru, a wtedy Gnidko błyskawicznie zaskoczył próbą balachy.

Tak to wyglądało:

10th win in a row by 🇺🇦 Gnidko | KSW 82

10 walk i 10 skończeń w 1 rundzie 🤯 Bohdan Gnidko co za niszczyciel 😱Oglądaj gale KSW na ▶️ Viaplay i KSWTV

Posted by KSW on Saturday, May 13, 2023

Kijańczuk zabiera głos!

Rafał Kijańczuk zabrał głos po sobotniej przegranej na gali XTB KSW 82.

Czasu nie cofnę i nie naprawie ogromnego błędu, który popełniłem już po udanym obaleniu rywala, a którego nie potrafię sensownie wyjaśnić. Rywal wykorzystał prezent dwukrotnie, również gdy zdecydowałem się kontynuować walkę po nielegalnym kolanie na głowę w parterze. Nie pamiętam dokładnie sam do końca tej sytuacji ale być może to był błąd kontynuować walkę w tym stanie.

Jest to nieważne w tym momencie bo najbardziej mi szkoda zmarnowania mega formy, którą przygotowałem na tą walkę. Bardzo trudno będzie zmotywować się ponownie na innego rywala i osiągnąć podobny poziom przygotowania. Do czasu poddania walki czułem przewagę nad rywalem, zarówno siłową w klinczu jak i w sile ciosów, które przyjmował o czym świadczy jego twarz po walce. Mam nadzieje, że będzie mi dane wymazać kiedyś z nawiązką te błędy które popełniłem…

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i do zobaczenia ponownie. Życie toczy się dalej

Czasu nie cofnę i nie naprawie ogromnego błędu, który popełniłem już po udanym obaleniu rywala, a którego nie potrafię…

Posted by Rafał Kijańczuk on Sunday, May 14, 2023

Zobacz także:

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Don Kasjo o rywalu na PRIME 5: To jeden z mistrzów federacji sportowej! Co wy na to?

Kasjusz Życiński, w internecie bardziej znany jako Don Kasjo wypowiedział się o rywali na nadchodzącą galę PRIME Show 5. Przypominamy, że impreza ta została niedawno ogłoszona -> PRIME SHOW MMA 5: Znamy datę, miejsce i pierwsze nazwiska!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis