MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME SHOW MMA 5: Znamy datę, miejsce i pierwsze nazwiska!

PRIME SHOW MMA 5: Znamy datę, miejsce i pierwsze nazwiska!

Wczoraj organizacja PRIME SHOW MMA w końcu ogłosiła szczegóły odnośnie piątej edycji. Już wielu kibiców/internautów było przekonanych, że będzie ciężko o kolejną galę, ale jak widać nie mieli racji. W oficjalnych mediach społecznościowych organizacji poznaliśmy datę, miejsce oraz pierwsze nazwiska.

Kasjo

Do tej pory freakowa organizacja zorganizowała cztery edycje i pojawiła się w Szczecinie, Radomiu, Gdyni oraz Łodzi.

W ostatniej walce wieczoru doszło do starcia w boksie pomiędzy Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim, a raperem Popkiem Monsterem. Wynik nie zaskoczył. ”Don Kasjo” początkowo musiał uważać na obszerne uderzenia przeciwnika, ale zaraz kompletnie zdominował pojedynek. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” już w drugiej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Znamy szczegóły!

Oficjalnie organizacja PRIME SHOW MMA wraca. Piąta edycja odbędzie się pierwszego lipca we Wrocławiu. To nie koniec, bowiem poznaliśmy również pierwsze postacie, które wystąpią w hali Orbita. Są nimi Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński oraz Michał ”Bagieta” Gorzelańczyk.

WRAACAMY Z PRIME! 😈🔥 Spora część z Was pisała do nas, kiedy ogłosimy kolejną galę, więc jesteśmy i możemy Wam powiedzieć, że wraz z powrotem czekają Was wystrzałowe i tworzące spoooro emocji zestawienia! 🍿Psst! Śledźcie nasze sociale, bo już jutro ogłosimy nowego zawodnika PRIME oraz debiutanta we Freak Fightach. Jak myślicie kto to będzie? 🤔PRIME V 1.07.2023 WROCŁAW | HALA ORBITA

Zobacz także:

Roberto Soldić ponownie zabiera głos po walce: Cel pozostaje ten sam! Niech Bóg błogosławi! Widzieliście?

Roberto Soldić (20-4) ponownie zabrał głos po swojej drugiej walce w One Championship. Były podwójny mistrz KSW nie zamierza się załamywać i podkreśla, że cel pozostaje ten sam! ”Robocop” po pięciu latach doznał czwartej przegranej w zawodowej karierze.

Uznany komentator UFC nie ma wątpliwości: Gamrot w tym roku awansuje do TOP 5! Co wy na to?

Zapewne już niebawem poznamy szczegóły kolejnej walki Mateusza Gamrota (22-2) w największej organizacji na świecie. Polak ostatnio postanowił zaryzykować i przyjął walkę w ostatniej chwili. Jon Anik w rozmowie z TVP Sport opowiedział chociażby o kulisach swojej pracy czy relacjach z zawodnikami. Uznany komentator UFC jest przekonany, że ”Gamer” w tym roku awansuje do TOP 5 w wadze lekkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis