MMA PLVIP MMAKielce nie chcą u siebie organizacji gali MMA VIP 4! Powodem współpraca z gangsterem i nie tylko!

Kielce nie chcą u siebie organizacji gali MMA VIP 4! Powodem współpraca z gangsterem i nie tylko!

Jest przełom w sprawie organizacji gali MMA VIP 4! Kielce nie chcą u siebie wydarzenia promowanego nazwiskiem jednego z największych polskich gangsterów lat ’90!

Kielce nie chcą u siebie organizacji gali MMA VIP 4

Podczas sobotniej konferencji prasowej promującej galę MMA VIP 4, która teoretycznie miała odbyć się 25 lutego w Kielcach, Marcin Najman wraz z właścicielami freakowej organizacji ogłosili “bossa” MMA VIP, którym został legendarny polski gangster “Słowik” kierujący swego czasu zorganizowaną grupą przestępczą z Pruszkowa.

Kielce nie chcą u siebie organizacji gali MMA VIP 4! Powodem współpraca z gangsterem i nie tylko!

Najman wraz ze swoją świtą zrobił show, a radni miasta Kielce wycofują się z organizacji tego wydarzenia, właśnie przez obecność “Słowika” oraz rzekomo niską kwotę za wynajem hali, jaką MMA VIP miało ustalić z przedstawicielami miasta Kielce.

O wycofaniu się miasta z organizacji gali MMA VIP 4 poinformował na Twitterze radny miejski Marcin Stępniewski:

“Kielce wstępnie wycofują się z podpisania umowy z MMA VIP po mojej interwencji i kontrowersjach medialnych. Współpraca z byłymi gangsterami takimi jak “Słowik” to coś obrzydliwego dlatego dziwie się, że było to rozważane. Planowana kwota za wynajem hali jest również “powalająca”.”

Zobacz także:

Kossakowski o relacjach Murańskiego z ojcem: Nie ma nic lepszego niż dzielić sukcesy z własnym ojcem!

Ziemowit Kossakowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl został zapytany o postać Jacka Murańskiego. Piast długo się nie zastanawiał i od razu wspomniał o sytuacji, gdy w obronie Mateusza od razu ruszył jego ojciec. Kossakowski zapewnia, że nie ma nic lepszego niż dzielić się sukcesem z tak bliską osobą w naszym życiu.

Denis Załęcki zapowiada walkę Soroko o pas The War: Od razu go polubiłem!

Denis Załęcki właściciel organizacji The War zdradził, że Adam Soroko w kolejnym pojedynku najprawdopodobniej zawalczy o pas. ”Bad Boy” zapewnia, że od razu polubił Soroko.

Stanowski ostro o gali Najmana: Trzeba być naprawdę idiotą żeby chwalić się współpracą z gangsterem!

Krzysztof Stanowski postanowił zareagować! Mowa o zaskakującej sytuacji na pierwszej konferencji promującej galę MMA VIP 4. Ogłoszono, że bossem freakowej organizacji jest Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik”. 61-latek to przede wszystkim jeden z przywódców gangu pruszkowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis