MMA PLMarcin NajmanStanowski ostro o gali Najmana: Trzeba być naprawdę idiotą żeby chwalić się współpracą z gangsterem!

Stanowski ostro o gali Najmana: Trzeba być naprawdę idiotą żeby chwalić się współpracą z gangsterem!

Krzysztof Stanowski postanowił zareagować! Mowa o zaskakującej sytuacji na pierwszej konferencji promującej galę MMA VIP 4. Ogłoszono, że bossem freakowej organizacji jest Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik”. 61-latek to przede wszystkim jeden z przywódców gangu pruszkowskiego.

Najman

Spięcia na linii Marcin Najman – Krzysztof Stanowski zaczęły się po walce z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem na Fame MMA 6, która zakończyła się porażką byłego boksera. Jeden ze współwłaścicieli Kanału Sportowego ironicznie skomentował wówczas występ Marcina Najmana.

Od tego czasu panowie przy różnych okazjach wbijali sobie wzajemnie szpileczki. Marcin Najman i Krzysztof Stanowski wytykali sobie niefortunne wypowiedzi i zachowania.

Stanowski ostro o gali Najmana!

Krzysztof Stanowski postanowił zareagować na twitterze. Dziennikarzowi nie spodobało się wczorajsze ogłoszenie.

Trzeba być naprawdę idiotą, by współpracować i publicznie chwalić się współpracą z gangsterem, przestępcą i bydlakiem. Mam nadzieję, że firmy, które tam się reklamują robią to po raz ostatni.

Zobacz także:

Tadeusz Michalik w 10. Najlepszych Sportowców Roku 2021 w Polsce! Widzieliście?

Wielki sukces polskich zapasów! Tadeusz Michalik znalazł się w 10. Najlepszych Sportowców Roku 2021 w Polsce! Zapaśnik zdobył uznanie kibiców podczas wczorajszej 87. edycji Plebiscytu Przeglądu Sportowego i telewizji Polsat.

Misiek z Nadarzyna o Słowiku w MMA VIP: Niektórzy opowiadali, że mnie zbombardował, i co? [WIDEO]

Już 25-lutego w klatce zadebiutuje Mirosław Dąbrowski, szerszej publiczności znany jako Misiek z Nadarzyna. Skrzyżuje on rękawice z dobrze wszystkim znanym Marcinem Najmanem. Pomiędzy Panami nie ma konfliktu i walka ma być na podłożu stricte sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis