MMA PLCiekawostkiKazimierz Marcinkiewicz wystąpi w ringu na jednej gali z… Liberem i Joanną Jędrzejczyk!

Kazimierz Marcinkiewicz wystąpi w ringu na jednej gali z… Liberem i Joanną Jędrzejczyk!

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to były premier kraju Kazimierz Marcinkiewicz wystąpi w ringu! I zrobi to na jednej gali m.in. z raperem Liberem czy byłą mistrzynią UFC Joanną Jędrzejczyk! Wszystko w szczytnym celu!

Marcinkiewicz weźmie udział w wydarzeniu organizowanym przez Fundację braci Collins. Przeciwnikiem byłego premiera będzie jeden z organizatorów – Rafał Collins.

Kazimierz Marcinkiewicz wystąpi w ringu na jednej gali z… Liberem i Joanną Jędrzejczyk!

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie dotyczącym imprezy – Collins Charity Fight Night odbędzie się 2 czerwca w legendarnej restauracji Champions w hotelu Marriot w Warszawie, gdzie odbywała się pierwsza gala KSW.

W wydarzeniu wezmą udział takie osoby jak: raper Liber, Joanna Jędrzejczyk, Marcin Wrzosek czy Piotr Świerczewski. Ale to nie wszystko!

W karcie walk tej charytatywnej gali, z któreś środki zostaną przeznaczone na działalność Fundacji Braci Collins znajduje się także miejsce choćby dla Romka Rybaka z kabaretu Paranienormalni czy Matta Meknife.

“Już 2 czerwca w @championswarsaw w @mariottwarsaw będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. @fundacjabracicollins organizuje pierwszą charytatywną galę Collins Charity Fight Night.

Podczas wydarzenia obejrzymy walki celebrytów oraz przedsiębiorców. Rękawice podejmą m.in. wielokrotna mistrzyni UFC – @joannajedrzejczyk , były mistrz @ksw_mma@polishzombiemma, były premier – Kazimierz Marcinkiewicz, raper oraz były członek grupy Ascetoholix – @liberofficial, artysta kabaretowy związany z grupą @kabaretparanienormalni@michal_paszczyk, współtwórca duetu @fit.lovers oraz jednego z największych kanałów YouTube w Polsce – @mattmeknife, reprezentant Polski w piłce nożnej – @piotrswierczewski7, a także fundatorzy Fundacji Braci Collins – Rafał Collins oraz Greg / Grzegorz Collins.

Całkowity dochód z organizacji gali zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji Braci Collins. Zebrane środki dofinansują projekty skierowane przede wszystkim do dzieci oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku Fundacja Braci Collins przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł.

Oprócz walk celebrytów zostaną zorganizowane także inne charytatywne pojedynki. Zachęcamy do wsparcia zbiórki poprzez udział w jednej z nich. Po zgłoszeniu się do startu na gali, każdy z uczestników otrzyma indywidualny link do skarbonki, gdzie dodatkowo będzie zbierać środki na wsparcie Fundacji Braci Collins. Galę urozmaicą licytacje wyjątkowych przedmiotów oraz występy gwiazd.

Liczba miejsc jest ograniczona. Jesteśmy w środku pandemii, dlatego działamy odpowiedzialnie i ograniczamy liczbę dostępnych biletów. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich restrykcji.

Bilety dostępne są na: www.fundacjabracicollins.pl
Obowiązujący dress code: black tie

Chcesz wystąpić na Collins Charity Fight Night? Chcesz wypromować swoją firmę, wziąć udział w pokazowej walce i wesprzeć charytatywną inicjatywę? Skontaktuj się z Fundacją Braci Collins pod adresem biuro@fundacjabracicollins.pl.”

Zobacz także:

Najman diagnozuje Różala! Zaskoczeni?

Marcin Najman diagnozuje Różala! “El Testosteron” odniósł się do głośnego w polskich mediach wywiadu z byłym mistrzem wagi ciężkiej KSW, który w rozmowie z portalem myMMA opowiedział między innymi o swoich zdrowotnych kłopotach.

Juras mógł wskoczyć w zastępstwo? Był gotowy zawalczyć z Pudzianem!

Popularny komentator i zawodnik mieszanych sztuk walki oraz legendarny pierwszy mistrz KSW Łukasz Jurkowski mógł walczyć z Pudzianem na minionej gali KSW 59! “Juras” sam zaproponował wejście w miejsce senegalskiego “Bombardiera”.