MMA PLJurasŁukasz Jurkowski mógł walczyć z Pudzianem na KSW 59! “Masa ta sama co “Bombardier”

Łukasz Jurkowski mógł walczyć z Pudzianem na KSW 59! “Masa ta sama co “Bombardier”

Foto: Facebook/ Łukasz Jurkowski

Popularny komentator i zawodnik mieszanych sztuk walki oraz legendarny pierwszy mistrz KSW Łukasz Jurkowski mógł walczyć z Pudzianem na minionej gali KSW 59! “Juras” sam zaproponował wejście w miejsce senegalskiego “Bombardiera”.

Przypominamy, że zamieszanie w walce wieczoru gali KSW 59 odbiło się szerokim echem w środowisku. Senegalski mistrz zapasów na kilka godzin przed konfrontacją z Mariuszem Pudzianowskim doznał bowiem zapalenia wyrostka robaczkowego, które wyeliminowało go z planowanego starcia.

Miejsce “Bombardiera” zajął Nikola Milanovic, który ostatecznie przegrał z Pudzianowskim w nieco ponad minutę.

Łukasz Jurkowski mógł walczyć z Pudzianem na KSW 59! “Masa ta sama co “Bombardier”

Co ciekawe, walkę z Mariuszem Pudzianowski na ostatnią chwilę mógł wziąć Łukasz Jurkowski. “Juras”, który jest bohaterem niedoszłej walki z Szymonem Kołeckim tak mówił przed KSW 59 dla Polsatu Sport:

“Wydaje mi się, że tak. Dowiedziałem się dopiero po przyjeździe tutaj i znamy się z Mariuszem, trenujemy razem, więc walkę byśmy potraktowali na poważnie. Za chwilę poszukam Maćka, może mu zaproponuję. Do ósmej walki pokomentuję, potem się rozgrzeję i walkę wieczoru zrobimy, aby uratować show. Bez formy jestem, ale show must go on.”

Jurkowski potwierdził swoje zapowiedzi także w mediach społecznościowych:

“Sparujemy w WCA to byśmy posparowali w KSW Zaproponowałem ale już było ogarnięte! Masa ta sama co bombardier”

O co chodzi z masą “Jurasa”? Otóż, były mistrz KSW dopiero rozpoczyna okres przygotowawczy do swojej pożegnalnej walki, ale póki co, jego forma pozostawia wiele do życzenia:

Zdjęcie

Zobacz także:

Były mistrz KSW znów wygrywa w świetnym stylu! Chcielibyście, aby Koike wrócił do KSW?

Kleber Koike Erbst (27-5-1) ma za sobą trzecie zwycięstwo z rzędu. Były mistrz KSW wystąpił na dzisiejszej gali Rizin FF 27 w mieście Nagoja. Japończyk odnotował następną efektowną wygraną.

Gracjan Szadziński reaguje na słowa Don Kasjo: Dajcie mi go!

Czy to będzie kolejny rywal Don Kasjo? Zawodnik kategorii lekkiej KSW jest otwarty na walkę!