MMA PLMarcin NajmanNajman diagnozuje Różala! Wskazał, co jego zdaniem dolega byłemu mistrzowi wagi ciężkiej KSW

Najman diagnozuje Różala! Wskazał, co jego zdaniem dolega byłemu mistrzowi wagi ciężkiej KSW

Marcin Najman diagnozuje Różala! “El Testosteron” odniósł się do głośnego w polskich mediach wywiadu z byłym mistrzem wagi ciężkiej KSW, który w rozmowie z portalem myMMA opowiedział między innymi o swoich zdrowotnych kłopotach.

Marcin Różalski przyznał, że od dawna zmaga się z problemami ze zdrowiem fizycznym, ale ma też kłopoty ze snem, które nasiliły się przed jego walką z Joshem Barnettem na gali Genesis. Różalowi – według jego relacji – nie pomagały żadne środki farmakologiczne, a jego stan ciągle się pogarszał.

Najman diagnozuje Różala! Wskazał, co jego zdaniem dolega byłemu mistrzowi wagi ciężkiej KSW

Teraz, do kłopotów o których mówił Różal odniósł się Marcin Najman. Emerytowany już zawodnik mieszanych sztuk walki zdiagnozował kłopoty Różalskiego i wskazał, że ten najprawdopodobniej cierpi na nerwicę lękową:

“Obejrzałem w końcu ten sławetny wywiad Różalskiego. Nie będę się wypowiadał o kwestiach związanych ze mną, natomiast wsłuchałem się uważnie w te jego problemu, które ma, de facto ze zdrowiem. Zupełnie po ludzku, jeżeli w czymś ci to pomoże, to bracie musisz udać się do lekarza i to zdiagnozować. Bo według mojej oceny ty masz nerwicę lękową. Widziałem kiedyś jak jedna osoba długo nie zdawała sobie z tego sprawy, męczyła się długi czas. Ona miała dokładnie te same objawy. Dosyć długo się z tego wychodzi, ale trzeba to leczyć.”

Zobacz także:

Były mistrz KSW znów wygrywa w świetnym stylu! Chcielibyście, aby Koike wrócił do KSW?

Kleber Koike Erbst (27-5-1) ma za sobą trzecie zwycięstwo z rzędu. Były mistrz KSW wystąpił na dzisiejszej gali Rizin FF 27 w mieście Nagoja. Japończyk odnotował następną efektowną wygraną.

Gracjan Szadziński reaguje na słowa Don Kasjo: Dajcie mi go!

Czy to będzie kolejny rywal Don Kasjo? Zawodnik kategorii lekkiej KSW jest otwarty na walkę!