MMA PLKawulskiKawulski o walce Khalidov-Pudzian: Mamed to jest gość, którego bardziej kręcą wyzwania niż same zwycięstwa!

Kawulski o walce Khalidov-Pudzian: Mamed to jest gość, którego bardziej kręcą wyzwania niż same zwycięstwa!

To byłoby hitowe medialne starcie! Maciej Kawulski wypowiedział się o potencjalnej walce pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (15-6), a Mamedem Khalidovem (35-7-2).

Olsztynianin zdradził, że jest otwarty na takie zestawienie.

Parę dni temu w wywiadzie powiedziałem, że jeżeli mi zaproponują to jak najbardziej. Przecież, gdyby to było freakowa walka z jakimś freakiem, to nie interesuje mnie ta walka. A Pudzianowski jest 100% zawodnikiem, 100% sportowcem. Ciekawe (…) Może tą obrotówkę lepiej bym wyprowadził (śmiech). Żartuje. No z ciekawości mógłbym się pobić.     

Maciej Kawulski: Ja wierzę, że on jest bardzo chętny, ale uwierz mi…

Maciej Kawulski w rozmowie z Sportowymi Faktami wypowiedział się o potencjalnej walce pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (15-6), a Mamedem Khalidovem (35-7-2).

Mamed to jest gość, którego bardziej kręcą wyzwania niż same zwycięstwa. Rzeczywiście półśmiechem, półżartem rzucił, że jak będzie możliwość, to on chętnie zmierzy się z Pudzianowskim. I ja wierzę, że on jest bardzo chętny, ale uwierz mi, przez lata widziałem wiele, ale zdecydowanie niewielu zawodników, którzy chcieli walczyć z Khalidovem.

Pojawiło się też pytanie, kiedy dojdzie do następnego pojedynku Mameda Khalidova (35-7-2).

Jesteśmy w trakcie ustaleń. Próbujemy poszukać jakiegoś kompromisu czasowego. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie coś się z naszych rozmów wykluje. Chorwacja? Kto wie.

Zobacz także:

Z UFC do walk na gołe pięści? Adam Wieczorek wraca do startów!

Były zawodnik UFC występujący w wadze ciężkiej – Adam Wieczorek wraca do startów! Popularny w naszym kraju “Siwy” zapowiedział swoją najbliższą walkę w mediach społecznościowych.

GLORY 78: Jest nowa data walki Badr Hari vs Arkadiusz Wrzosek! Będziecie oglądać?

Stało się! Jest nowa – oficjalna! – data walki Badr Hari vs Arkadiusz Wrzosek, która odbędzie się na gali GLORY 78! Z pewnością będzie to najgłośniejsza walka w karierze Polaka!