MMA PLUFCZ UFC do walk na gołe pięści? Adam Wieczorek wraca do startów!

Z UFC do walk na gołe pięści? Adam Wieczorek wraca do startów!

Foto: UFC.com

Były zawodnik UFC występujący w wadze ciężkiej – Adam Wieczorek wraca do startów! popularny w naszym kraju “Siwy” zapowiedział swoją najbliższą walkę w mediach społecznościowych.

Wieczorek ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2018 roku, kiedy to na gali UFC 230: Cormier vs Lewis przegrał decyzją Marconem Rogerio De Limą. Polak w oktagonie największej organizacji MMA na świecie stoczył trzy walki, notował rekord 2-1 oraz zapisał się w jej historii jako zawodnik, któremu w wadze ciężkiej udało się poddać rywala omoplatą:

Z UFC do walk na gołe pięści? Adam Wieczorek wraca do startów!

Teraz Wieczorek zapowiedział swoją kolejną walkę. Na Facebooku ogłosił, że już niedługo zobaczymy go w klatce, a w samym wpisie wspomniał organizację Wotore, która produkuje w Polsce walki na gołe pięści.

Możemy się zatem spodziewać tego, że na najbliższej gali Wotore zobaczymy byłego zawodnika UFC i osobę, na której powrót czekają kibice sportów walki w Polsce:

“Niedługo grube informacje, pięści pójdą w ruch❗️❗️🔥 👊
Wotore

Niedługo grube informacje, pięści pójdą w ruch❗️❗️🔥 👊Wotore#bignews #mmafighter #polishfighter #bareknuckle #chorzów #katowice #fightclub Shark Top Team GB Spartan Chorzów Extreme Hobby

Posted by Adam Wieczorek on Monday, July 5, 2021

Zobacz także:

Zmiana w zestawieniu. Rawiński vs. Markowski na Armia Fight Night 10

Zmiana w zestawieniu! Sławomir Rawiński (2-2) przywita w klatce Łukasza Markowskiego (0-0) na AFN 10!

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!