MMA PLGLORYGLORY 78: Jest nowa data walki Badr Hari vs Arkadiusz Wrzosek!

GLORY 78: Jest nowa data walki Badr Hari vs Arkadiusz Wrzosek!

Stało się! Jest nowa – oficjalna! – data walki Badr Hari vs Arkadiusz Wrzosek, która odbędzie się na gali GLORY 78! Z pewnością będzie to najgłośniejsza walka w karierze Polaka!

Organizacja GLORY w swoich mediach społecznościowych potwierdziła nową datę całej imprezy, która pierwotnie miała odbyć się 13 lipca.

GLORY 78: Jest nowa data walki Badr Hari vs Arkadiusz Wrzosek!

Ostatecznie do walki Hari vs Wrzosek dojdzie 4 września w Rotterdamie:

Badr Hari powróci po spektakularnej, aczkolwiek przegranej, wojnie z Benjaminem Adegbuim na gali Glory 76, która odbyła się w grudniu ubiegłego roku. Sklasyfikowany na miejscu trzecim rankingu GLORY Badr Hari (106-15, 92 KO) pragnie udowodnić, że wciąż jest jednym z najlepszych zawodników K-1 na świecie.

Arkadiusz Wrzosek to numer 8 rankingu wagi ciężkiej GLORY, legitymujący się rekordem 1-1 w ringu organizacji. Wrzosek przegrał przez jednogłośną decyzję z Adegbuyim na GLORY 62, a następnie w efektownym stylu odprawił Dennisa na GLORY 71. Mierzący ponad 2 metry warszawski kickboxer wyjdzie do legendy tego sportu bez cienia respektu, głodny odebrania mu statusu gwiazdy.

Zdjęcie

Zobacz także:

Zmiana w zestawieniu. Rawiński vs. Markowski na Armia Fight Night 10

Zmiana w zestawieniu! Sławomir Rawiński (2-2) przywita w klatce Łukasza Markowskiego (0-0) na AFN 10!

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!