MMA PLFAME MMAKawulski chwali walkę Polaka z Wiewiórem na FAME MMA 12: Wie o co chodzi w tej grze!

Kawulski chwali walkę Polaka z Wiewiórem na FAME MMA 12: Wie o co chodzi w tej grze!

Maciej Kawulski pojawił się na sobotniej gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Jeden z właścicieli KSW chciał z bliska zobaczyć walkę Marcina Wrzoska na zasadach pięściarstwa. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Kawulski

Kawulski dotrzymał słowa i za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że Wrzosek nie jest już zawodnikiem KSW.

Marcin, nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu jesteśmy już dorośli. Świat dorosłych nie zawsze bywa światem idealnym. To nie świat kary i nagrody, tylko świat konsekwencji. To świat, w którym każdy bierze odpowiedzialność za własne czyny i decyzje. @polishzombiemma takie decyzje podjął jakiś czas temu, a dziś stanęły przed nim związane z nimi konsekwencje. Dorosłym nie trzeba tłumaczyć, że jadąc na mecz wyjazdowy nie zmienia się dyscypliny (w szczególności na taniec towarzyski, jeśli jesteś fighterem) i nie zostawia się wyniku w rękach sędziów. W dorosłym świecie słowo dane ludziom liczy się bardziej niż sława i pieniądze. Przynajmniej takim, jaki ja znam i akceptuję. Tak więc dla Wrzoska chwilowo w KSW miejsca nie ma i tylko od niego zależy, czy ta sytuacja będzie przejściowa czy permanentna. Mi tylko pozostaje obserwować. Tu pozwolę sobie na apostrofę: @donkasjo to nie ty go zwolniłeś. Marcin zrobił to sam. Ważne, abyś to rozumiał i pamiętał. I jeszcze jedno; Gdyby “król” mój post zechciał skomentować, używając charakterystycznej dla siebie frazeologii… To proszę, aby „król” dwa razy to przemyślał. Jestem już stary i nie znam się na wszystkich młodzieżowych żartach. Tyle na teraz. Słyszymy się jutro na poważnej konferencji… choć nie tylko dla dorosłych.

Kawulski o FAME MMA 12: Wiesz co była jedna walka!

Mateusz Kaniowski postanowił zapytać Macieja Kawulskiego, który pojedynek zrobił na nim wrażenie podczas gali FAME MMA 12. Kawulski szybko wskazał pojedynek pomiędzy Maksymilianem Wiewiórką, a Adrianem Polańskim.

Wiesz co była jedna walka, którą oceniam sportowo przyzwoicie czyli ten Wiewiór z Polakiem. Zresztą ja tego chłopaka znam z jakiś amatorskich lig (chodzi o Wiewióra). To nie jest jakoś spektakularnie walczący chłopak, ale widać, że rozumie ten sport. Wie o co chodzi w tej grze, bo to widać już po paru ruchach.   

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Piękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland! Co wy na to?

To jest piękne zachowanie! Remi Gruchała spotkał się z Marcinem Różalskim, bowiem swoją wypłatę za walkę przekazuje na Rożaland. Mamy nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis