MMA PLArtur SzpilkaKasjusz Życiński o Szpilce: To jest kompleks Don Kasjo!

Kasjusz Życiński o Szpilce: To jest kompleks Don Kasjo!

Dojdzie do takiego starcia w przyszłości? Trzeba przyznać, że byłby to hit w naszym kraju. Kasjusz Życiński skomentował ostatnią wypowiedź Artura Szpilki, który nie ukrywał, że kibicuje ”Polish Zombie”.

Kasjo

Szpilka nie będzie dobrze wspominał pojedynku na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej! Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Don Kasjo: Nie podobał mi się wywiad Szpilki!

Artur Szpilka w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, że będzie kibicował Marcinowi Wrzoskowi. Pięściarz nie ukrywa, że denerwuje go zachowanie popularnego ”Don Kasjo”.

Nie, nie mam czasu aż na takie dialogi. Na pewno widziałem jedną rzecz. Bardzo mi się nie podobało jak sobie ubliżali nawzajem, albo to bardziej Kasjo ubliżał Wrzoskowi. Dla mnie to jest krótka piłka, za takie zachowanie od razu w łeb i nie ma gadania. Są jakieś granice tego ubliżania. Te granice zostały już dawno przekroczone. To nie jest coś co ja lubię i się tym cieszę. Mamy szacunek do siebie, albo coś przydymimy ale nie ma obrażania personalnego ”Ty cwelu, Ty taki i taki”. Są rzeczy, które… Sobie wyobraź stoimy, a Ty do mnie ”j**ać Cię” i tak se gadamy. Stary to jest słabe strasznie, po jednym ”je**ć Cię” jesteś rozj**any.      

Kasjusz Życiński w wywiadzie z fansportu.pl skomentował wypowiedź ”Szpili”.

Nie podobał mi się wywiad Artura Szpilki, gdzie mówi: „No ja jestem za Wrzoskiem, bo wiesz, to jest sportowiec, a Kasjusz to mi się nie podoba, bo używa tych słów na C,F,P. Ja mówię kurde, chłop oglądał chyba coś innego, naprawdę gość się zagubił. To są ci ludzie właśnie, nie sprawdzą, ktoś im powie, to jest kompleks ”Don Kasjo”. Skoro tak mówi, ja nigdy nie użyłem takich słów, nawet Marcin Różalski też zauważył wiele plusów u mnie. Jakby prześledził wszystko, to by zobaczył, że nigdy bez podstaw nie nazywam kogoś kimś.

Zobacz także:

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Piękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland! Co wy na to?

To jest piękne zachowanie! Remi Gruchała spotkał się z Marcinem Różalskim, bowiem swoją wypłatę za walkę przekazuje na Rożaland. Mamy nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis