MMA PLFAME MMAKasjo chętnie zawalczy z Parke w boksie. ”Stormin” odpowiada: lachociąg będzie rozj*bany!

Kasjo chętnie zawalczy z Parke w boksie. ”Stormin” odpowiada: lachociąg będzie rozj*bany!

Po pierwszej konferencji prasowej promującą FAME MMA 7 doszły następne nazwiska do listy Kasjusza Życińskiego. Uczestnik Ekipy z Warszawy wyznał, że chętnie w formule bokserskiej zmierzy się z doświadczonym Normanem Parke. Na odpowiedź ”Stormina” nie musieliśmy długo czekać.

Kasjusz wrócił do rywalizacji sportowej i ma za sobą trzy pojedynki w organizacji FAME MMA. W pierwszym na całym dystansie zdominował Adriana Polańskiego. Następnie był spory konflikt do wyjaśnienia, ale tym razem rękawice były większe, bo w formule kick-boxingu. Kasjusz wygrał jednogłośną decyzją sędziów w starciu z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem. Ostatnia walka ”Don Kasjo” odbyła się pod koniec marca, gdy w drugiej rundzie poddał debiutującego Maćka Rataja.

Norman Parke z ostrym przesłaniem do ”Don Kasjo”!

Kasjusz Życiński po konferencji prasowej zdradził, że chętnie w klatce zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC. Byłoby to starcie w formule bokserskiej. ”Stormin” zaszedł mu za skórę. Kasjusz w ostrych słowach wypowiedział się o byłym mistrzu KSW, który zaprzyjaźnił się z Krystianem Wilczakiem. Przypomnijmy, że ”Krycha” z ”Don Kasjo” od dawna mają spinę. Kasjusz wspomniał o tym w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. Sami zobaczcie.

Na odpowiedź ”Stormina” nie musieliśmy długo czekać. Jak widać Norman Parke zdenerwował się całą sytuacją i chętnie zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Jak byście typowali taką walkę w formule bokserskiej? Trzeba przyznać, że byłoby to ciekawe!

Ten lachociąg zostanie ROZJEBANY w swojej dyscyplinie ,czyli w boksie bo jakby to było MMA to bym go zamordował 🖕 @donkasjo

Opublikowany przez 'Stormina' Normana Parkego Niedziela, 2 sierpnia 2020

Ten lachociąg zostanie rozj*bany w swojej dyscyplinie ,czyli w boksie bo jakby to było MMA to bym go zamordował.

Zobacz także:

Było gorąco! Podczas walki będzie podobnie?

Marcin Najman nie wytrzymał i wybuchnął! Sami zobaczcie

Alan Kwieciński zna szczegóły następnej walki! Będzie efektowny powrót?

Były uczestnik Ekipy z Warszawy wystąpi we wrześniu.