MMA PLFAME MMA”Alanik zawsze w formie”. Kwieciński we wrześniu zawalczy w Suwałkach! 

”Alanik zawsze w formie”. Kwieciński we wrześniu zawalczy w Suwałkach! 

Alan Kwieciński (1-3) po ostatnim występie jak najszybciej chciał wrócić do klatki i się odbudować. Reprezentant WCA Fight Team ma nadzieje, że po zwycięstwie dojdzie do jego rewanżowego pojedynku z Arkadiuszem Tańcula (2-0). Pierw czeka go wyzwanie w Suwałkach na gali Browar Północny Fight Night 2, do którego dojdzie dziewiętnastego września.

Przypomnijmy, że były uczestnik Ekipy z Warszawy w swoim ostatnim pojedynku zadebiutował na FAME MMA. Podczas 7 edycji doszło do dużej niespodzianki. Faworyzowany Kwieciński przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Arkiem Tańculą. Alan w tym pojedynku miał swoje okazje, a w parterze parokrotnie próbował technik kończących.

Alan Kwieciński z niecierpliwością czeka na następną walkę!

Alan Kwieciński podczas gali Browar Północy Fight Night 2 zmierzy się z Pawłem Klimasem (1-0). Reprezentant MMA Team Ełk to Mistrz Polski 2019 roku, który może pochwalić się zebranym doświadczeniem w amatorskim MMA. Podopieczny Mariana Zawadzkiego ma już za sobą udany debiut zawodowy. Doszło do niego w lutym tego roku podczas pierwszej edycji. Klimas potrzebował 37 sekund na zastopowanie Piotra Janika.

Były uczestnik Ekipy z Warszawy swoje największe sukcesy odnosił w kickboxingu. Kwieciński pokazywał się z dobrej strony sportowej i toczył pojedynki choćby w Fight Exclusive Night czy Armia Fight Night, gdzie pokonał faworyzowanego Rogera Garbaczewskiego. Zawodnik pochodzący z Olsztyna w mediach społecznościowych skomentował nadchodzący występ – sami zobaczcie.

Co tu dużo mówić. Chyba tylko do zobaczenia 19 września w Suwałkach. Na pewno to będzie fajna gala. Patrząc na pierwszą edycję, druga również będzie udana. 

Zobacz także:

Cóż za szybkość! Czekacie na drugą walkę DJ Decksa?

Dariusz Działek z naprawdę dobrej strony pokazał się w debiucie

Glory wraca do gry! Na jaką walkę czekacie?

W październiku wraca największa organizacja na świecie w kickboxingu. W drugiej połowie roku swoją trzecią walkę w organizacji stoczy Arkadiusz Wrzosek