MMA PLBez kategoriiAwantura na konferencji Fame MMA! Najman wystartował do Kasjo a tego trzymało 3 ochroniarzy!

Awantura na konferencji Fame MMA! Najman wystartował do Kasjo a tego trzymało 3 ochroniarzy!

Awantura na konferencji Fame MMA. Pierwsza konferencja przed galą FAME MMA 7 przeszła do historii. Wydarzenia obfitowało w kilka ciekawych scen, a włodarze przy okazji konferencji ogłosili kompletną kartę walki gali.

Pierwszą z ogłoszonych walk jest pojedynek Marty Linkiewicz z debiutantką Martą “Martirenti” Rentel, włodarze od pewnego czasu przyzwyczaili nas, że na każdej z gal możemy oglądać zmagania kobiet.

Kolejną ogłoszoną walką jest kontrowersyjny pojedynek Tomasza Oleinika z “Hejterem” Mariuszem Słońskim. Ponadto zmienił się także przeciwnik Akradiusza Tańculi, który zmierzy się nie z Piotrem a Pawłem Tyburskim.

Awantura na konferencji Fame MMA

Incydentem, który najbardziej zapadnie w pamięci widzów pierwszej konferencji będzie awantura pomiędzy Marcinem Najmanem a Don Kasjo. Pierwszy raz podczas konferencji prasowej “El Testosteron” stracił panowanie nad sobą i ruszył w kierunku Don Kasjo. Gdyby nie interwencja ochroniarzy mogłoby się to skończyć bardzo źle.

Choć pochodzący z Częstochowy były bokser walczy na najbliższej gali FAME MMA 7 z Dariuszem “Lwem” Kazimierczukiem, jego konflikt z Don Kasjo coraz bardziej narasta. Jego finał ma zakończyć się na jednej z kolejnych gal FAME MMA, kiedy to Najman po raz ostatni wejdzie do oktagonu na walkę pożegnalną.

Całe zajście z konferencji można zobaczyć tutaj:

Rozpiska FAME MMA 7 prezentuje się następująco:

  • Paweł “Popek” Mikołajów – Damian “Stifler” Zduńczyk
  • Adrian “Polak” Polański – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Marta “Martirenti” Rentel
  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Łukasz Lupa
  • Arkadiusz “Aroy” Tańcula – Paweł Tyburski
  • Marcin Najman – Dariusz “Lew” Kaźmierczak
  • Tomasz Olenik – Mariusz “Hejter” Słoński
  • Kamil “Hassi” Hassan – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
  • Krystian “Krycha” Wilczak – Maciej “Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Czy Marta Linkiewicz zawalczy na FAME MMA 7?

Organizacja ogłosiła dzisiaj, że kontrowersyjna celebrytka zawalczy na siódmej edycji gali FAME MMA. Jej rywalka to wielkie zaskoczenie. Czy uda jej się wygrać ten pojedynek?