MMA PLArchiwumInvictaKarolina Wójcik wygrywa ważną walkę na gali Invicta FC 52!

Karolina Wójcik wygrywa ważną walkę na gali Invicta FC 52!

Karolina Wójcik (11-3) ma za sobą kolejną walkę w prestiżowej organizacji Invicta FC. Polka wystąpiła w środę na 53 edycji w Kolorado. ”Polish Assassin” wróciła na odpowiednie tory po ostatniej przegranej.

Wójcik

W main evencie nową mistrzynią w wadze słomkowej została niepokonana Danni McCormack (7-2). Reprezentantka Irlandii po pełnych 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonała Valesce Macedo (12-4).

Wójcik w poprzednim roku zadebiutowała w organizacji Invicta FC i od razu wystartowała w turnieju. Pierwszy pojedynek udało się zwyciężyć, lecz w drugim starciu naszą reprezentantkę zatrzymała wspominana już Valesca Macedo.

Zwycięstwo Polki!

Mamy świetną wiadomość. Karolina Wójcik ma za sobą drugie zwycięstwo w organizacji Invicta FC. ”Polish Assassin” po całym dystansie niejednogłośną decyzją sędziów pokonała Edianę Silvę (12-4).

Zrobiliśmy my to !! 🔥🙏 Duży szacunek dla mojej przeciwniczki ! @mel_pit_bull_mma Walczym@Mel_Pit_Bull ! I bądź dumna bo nie każdy może być w tym miejscu. A ile to kosztuje tylko my wiemy !. Dziękuje wszystkim za wsparcie♥️ i przepraszam. Nie pokazałam dziś wszystkiego co mam..

Przypomnijmy, że Wójcik w sierpniu poprzedniego roku próbowała dostać się do UFC poprzez Contender Series. Polka wygrała pewnie na punkty, lecz te zwycięstwo nie zapewniło jej kontraktu w największej organizacji na świecie.

Zobacz także:

Cezary Oleksiejczuk w UFC? Paweł Jóźwiak studzi nastroje: Za wcześnie na tak głęboką wodę!

Cezary Oleksiejczuk wygrał właśnie dziewiątą walkę z rzędu i od dawna przebąkuje o chęci dołączenia do największej organizacji MMA na świecie – UFC. Polak chciałby dołączyć do elity, gdzie walczy już jego brat Michał, ale zdaniem Prezesa FEN Pawła Jóźwiaka jest jeszcze za wcześnie na taki transfer.

”Góral” dalej w dobrej formie! Jest nagranie z treningu Tomasza Adamka! Widzieliście?

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) dalej pozostaje w niezłej formie. W mediach społecznościowych ”Górala” pojawiło się nagranie z treningu. Przypomnijmy, że były mistrz świata ma w tym roku stoczyć swój pożegnalny pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis