MMA PLArchiwumInvictaKarolina Wójcik już z piątku na sobotę zawalczy o pas Invicta FC! Ostatnie face to face [WIDEO]

Karolina Wójcik już z piątku na sobotę zawalczy o pas Invicta FC! Ostatnie face to face [WIDEO]

Z piątku na sobotę odbędzie się gala Invicta FC 54 w Bostonie. W main evencie wystąpi nasza reprezentantka Karolina Wójcik (11-3). Polka wypełniła wymagany limit wagowy i jest po ostatnim face to face z przeciwniczką.

Wójcik

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy dobrze znaną w naszym kraju Kalindrę Farie (19-9-1). Brazylijka walczyła o pas KSW z Karoliną Kowalkiewicz. Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji, a Polka miała naprawdę ciężką przeprawę. Ostatecznie Kowalkiewicz wygrała na punkty. Faria w Bostonie skryżuje rękawice z Valescą Machado (12-4) czyli wygraną ostatniego trunieju w wadze słomkowej.

Wójcik w poprzednim roku stanęła przed szansą zdobycia kontraktu z UFC. Wystąpiła na Contender Series, gdzie wypunktowała Sandrę Lavado. Zwycięstwo na punkty nie dało jej jednak kontraktu z amerykańskim gigantem. 28-latka nie zamierza rezygnować z marzeń.

Ostatnie face to face!

Już z piątku na sobotę nasza reprezentantka Karolina Wójcik (11-3) zawalczy o pas organizacji Invicta FC. Polka w main evencie skrzyżuje rękawice z wojowniczką z Irlandii – Danni McCormack (7-2). 

Teraz swoje pojedynki Wójcik toczy w organizacji Invicta FC. Zaczęło się od turnieju, w którym w drugiej walce musiała uznać wyższość Valescy Machado. Ostatni pojedynek Wójcik miał miejsce w marcu tego roku, gdy na 52 edycji niejednogłośną decyzją sędziów pokonała Edianę Silve z Brazylii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis