MMA PLNajnowszeBoks”Góral” dalej w dobrej formie! Jest nagranie z treningu Tomasza Adamka!

”Góral” dalej w dobrej formie! Jest nagranie z treningu Tomasza Adamka!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) dalej pozostaje w niezłej formie. W mediach społecznościowych ”Górala” pojawiło się nagranie z treningu. Przypomnijmy, że były mistrz świata ma w tym roku stoczyć swój pożegnalny pojedynek.

Adamek

Do walki najprawdopodobniej dojdzie wiosną podczas gali organizowanej w województwie śląskim.

Jest coś w planie, ale oczywiście prezes Solorz musi wszystko zatwierdzić. To będzie moje ostatnie wejście do ringu jako pięściarza – powiedział Adamek.

46-latek ostatni pojedynek stoczył szóstego października 2018 roku w Chicago. Pięściarz pochodzący z Żywca nie będzie dobrze wspominał tego starcia. Adamek już w drugiej rundzie musiał uznać wyższość niepokonanego Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO).

Jest nagranie z treningu!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) pozostaje w niezłej formie przed pożegnalnym pojedynkiem. Urywek z treningu ”Górala” pojawił się w mediach społecznościowych.

Taki filmik dodał właśnie na swoje media społecznościowe Tomasz Adamek 

Polak w przeszłości dzierżył pasy takich organizacji jak IBF, IBO czy WBC. Do 2014 roku kariera 46-latka była niemal nieskazitelna. Dwie porażki – z Chadem Dawsonem oraz Witalijem Kliczką, których nabawił się w starciach o pasy mistrzowskie organizacji WBC – nie mogły przysłonić jego 44 zwycięstw.

Zobacz także:

Alistair Overeem na dopingu! Odebrano mu ostatnią wygraną na GLORY! Widzieliście?

Niestety, to bardzo złe informacje dla polskich fanów. Jedna z największych światowych gwiazd sportów walki – Alistair Overeem był na dopingu w swojej ostatniej walce, którą toczył w organizacji GLORY.

Kubiszyn chętny na starcie z Wrzoskiem: Zwłaszcza po tym, że znowu by dostał od Szliego! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn jest gotowy na kolejne starcie z doświadczonym zawodnikiem w pro sportowym MMA. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl przyznał, że jest otwarty i chętny na zestawienie z Marcinem Wrzoskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis