MMA PLNajnowszeConor McGregorZdobyła pas mistrzowski Invicty FC w swoje urodziny! Z gratulacjami pospieszył… Conor McGregor!

Zdobyła pas mistrzowski Invicty FC w swoje urodziny! Z gratulacjami pospieszył… Conor McGregor!

Danni McCormack to Irlandka, która zdobyła pas mistrzowski Invicty FC w swoje urodziny! Wszystko działo się minionej nocy, a wydarzeniom z gali walk kobiet w MMA przyglądał się sam Conor McGregor!

Zdobyła pas mistrzowski Invicty FC w swoje urodziny

Wydarzenia, które opisujemy miały miejsce na gali Invicta FC 52 w Denver, która odbyła się 15 marca czasu miejscowego, czyli w dniu 33. urodzin McCormack.

Zdobyła pas mistrzowski Invicty FC w swoje urodziny! Z gratulacjami pospieszył… Conor McGregor!

Rywalką McCormack była dotychczasowa mistrzyni wagi słomkowej Invicty Valesca Machado.

Irlandka przekonała się na własnej skórze o tym, że Machado pas mistrzowski posiada nieprzypadkowo. W pierwszej rundzie była bowiem blisko nokautu:

Później jednak McCormack zdołała wrócić na właściwe tory i zaczęła nad mistrzynią przeważać. Kilka shotów z tego starcia zamieściła w mediach społecznościowych sama organizacja Invicta FC:

Ostatecznie walka dotrwała do końcowego gongu i po pięciu rundach o zwyciężczyni zadecydowali sędziowie. Ci jednogłośnie wskazali Irlandkę jako wygraną starcia mistrzowskiego na gali Invicta FC 52 punktując: 49-46, 48-47, 48-47:

Po wygranej McCormack z gratulacjami pospieszył sam Conor McGregor. Były podwójny mistrz UFC i jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki pogratulował swojej rodaczce w mediach społecznościowych:

“Niesamowite! Danni McCormack właśnie została pierwszą w historii irlandzką mistrzynią Invicta FC! I to w jej urodziny! Gratulacje dla ciebie Danni, gratulacje dla trenera Kava i gratulacje dla całej Irlandii. Zabieramy kolejny!”

Zobacz także:

Długo wyczekiwane starcie dwóch mistrzów odbędzie się na gali XTB KSW Colsseum 2

Wielka walka dwóch czempionów unifikująca pasy wagi lekkiej odbędzie się 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Panujący od ponad dwóch lat na szczycie kategorii lekkiej Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) będzie bronił tytułu przeciwko mistrzowi wagi piórkowej i tymczasowemu czempionowi kategorii lekkiej, Salahdine’owi Parnasse’owi (17-1, 2 KO, 7 Sub).

Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Wczoraj wieczorem odbyła się druga Konferencja Prasowa promująca galę High League 6. Podczas tego wydarzenia na scenie pojawili się bohaterowie sobotniej gali w katowickim Spodku, w tym Marcin Najman i “Prezes FEN”. “El Testosteron” na tym wydarzeniu prowokował Pawła Jóźwiaka.

Robert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Robert Ruchała przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 80 wypowiedział się o zbliżającym się pojedynku z jego udziałem, który będzie miał status walki mistrzowskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis