MMA PLInvictaPolka przed wielką szansą! Karolina Wójcik zawalczy o pas w organizacji Invicta FC

Polka przed wielką szansą! Karolina Wójcik zawalczy o pas w organizacji Invicta FC

Mamy świetne wiadomości. Nasza reprezentantka Karolina Wójcik (11-3) już dwudziestego siódmego października w Bostonie stanie przed szansą zdobycia pasa w organizacji Invicta FC. Polka w main evencie zmierzy się z zawodniczką z Irlandii – Danni McCormack (7-2). 

Wójcik

“Polish Assassin” ma za sobą przygodę w największej organizacji w naszym kraju. Polka stoczyła dwie walki w KSW, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonała Sylwię Juśkiewicz oraz Aleksandrę Rolę.

Wójcik w poprzednim roku stanęła przed szansą zdobycia kontraktu z UFC. Wystąpiła na Contender Series, gdzie wypunktowała Sandrę Lavado. Zwycięstwo na punkty nie dało jej jednak kontraktu z amerykańskim gigantem. 28-latka nie zamierza rezygnować z marzeń.

Teraz swoje pojedynki toczy w organizacji Invicta FC. Zaczęło się od turnieju, w którym w drugiej walce musiała uznać wyższość Valescy Machado. Ostatni pojedynek Wójcik miał miejsce w marcu tego roku, gdy na 52 edycji niejednogłośną decyzją sędziów pokonała Edianę Silve z Brazylii.

Duża szansa!

Karolina Wójcik (11-3) dwudziestego siódmego października zawalczy o pas organizacji Invicta FC. 28-latka w Bostonie zmierzy się z Danni McCormack (7-2). 

Przypomnijmy, że na naszym portalu pojawiła się mocna rozmowa z Wójcik, która opowiedziała o swojej życiowej historii. Warto zobaczyć jak dużo przeżyła Polka i co najważniejsze nie poddała się w trudnych momentach życiowych. Cała rozmowa [TUTAJ]

Zawodniczka z Irlandii w organizacji zadebiutowała w listopadzie poprzedniego roku, gdy pokonała Mairę Mazar. Danni w drugiej walce dostała szansę mistrzowską. Miało to miejsce na gali Invicta FC 52, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonała Valesce Machado.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis