MMA PLNajnowszeInvictaKarolina Wójcik stoczy kolejną walkę w Invicta FC!

Karolina Wójcik stoczy kolejną walkę w Invicta FC!

Organizacji Invicta FC postanowiła ogłosić kolejnej zestawienia najbliżej edycji gali. W jednym z pojedynków zawalczy nasza rodaczka – Karolina Wójcik. Pojedynek ten odbędzie się 15 marca na gali Invicta FC 52. Jej rywalką będzie Ediana Silva.

“Polish Assassin” to była mistrzyni EFC oraz była zawodniczka KSW. Obecnie walczy w Invicta FC. W MMA na bilans 10 wygranych 3 porażki. Zadebiutowała tam w kwietniu 2018 roku na gali Golden Rocket Fight Promotions: Fight Night 9 pokonując Naomi Harvay. Wygrywała z takimi zawodnikami jak m.in Maria Ribeiro, Sylwia Juśkiewicz, Aleksandra Rola czy Gloria De Paula. Ostatnią walkę w MMA stoczyła podczas gali Invicta FC 50, gdzie w finale turnieju kategorii słomkowej przegrała z Valescą Machadom.

“Mel Pitbull” walczyła dla takich organizacji jak SFT, Fury Show czy LFA. Obecnie walczy dla Invicta FC. W MMA stoczyła 15 pojedynków przegrywając tylko 3. Zadebiutował w 2018 roku na gali Para Regional pokonując Conceićáo Oliveire. Wygrywała m.in z Ericą Silvą, Ellen Monteiro czy Amandą Torres. Ostatnią walkę w MMA stoczyła na gali Invicta FC 50 przegrywając z Valescą Machado.

Polka zawalczy w żeńskiej organizacji!

Za pomocą mediów społecznościowych Karolina Wójcik ogłosiła że wystąpi w organizacji Invicta FC.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot po ważnym zwycięstwie na UFC 285: Z każdą kolejną walką będę lepszy! Widzieliście?

Jesteśmy po gali UFC 285. Podczas jednej z walk nasz rodak – Mateusz Gamrot zmierzył się z Jalinem Turnerem. Pojedynek ten zakończył się niejednogłośną wygraną “Gamera”.

High League 6: Ludwiczek wchodzi na zastępstwo! Co wy na to?

Gala High League 6 już za niecałe dwa tygodnie. Organizacja poinformowała, że w karcie walk doszło do zmiany jednego z pojedynków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis