MMA PLHighleagueHigh League 6: Ludwiczek wchodzi na zastępstwo!

High League 6: Ludwiczek wchodzi na zastępstwo!

Gala High League 6 już za niecałe dwa tygodnie. Organizacja poinformowała, że w karcie walk doszło do zmiany jednego z pojedynków.

Na 6. edycji z powodu kontuzji nie wystąpi “Sequento”. Miał on być rywalem Daro “Lwa” Kaźmierczuka. Nowym przeciwnikiem Daro będzie Ludwiczek z kanału Top Top News, dla którego będzie to debiut. Walka ta zakontraktowana jest w formule MMA na dystansie 3×3 minuty.

Daro “Lew” Kaźmierczuk walczył w MMA oraz kickboxingu. Stoczył łącznie 13 walk. Jego bilans to 1-12. Jedyna wygrana miała miejsce podczas MMA Cup 10, gdzie pokonał Dawida Harnasia.

We freakach walczył w takich organizacjach jak MMA-VIP czy Fame MMA. Stoczył tam cztery pojedynki, trzy w MMA oraz jeden w kickboxingu. Wszystkie te walki zakończyły się porażkami. W FAME MMA zadebiutował podczas 7. edycji pojedynkiem z Marcinem Najmanem, który przegrał. Ostatnią walkę w FAME MMA stoczył w 2022 roku podczas FAME MMA 16. Starcie to odbyło się w kickboxingu. Rywalem był “Filipek”, z którym też przegrał. Jeżeli chodzi o MMA-VIP to walczył tam podczas 2. i 3. edycji przegrywając z Szymonem “Taxi Złotówą” Wrześniem i Markiem Molakiem.

Ludwiczek wchodzi na zastępstwo!

Za pośrednictwem mediów społecznościowych organizacja High League poinformowała o zmianie rywala dla Daro. Jego nowym przeciwnikiem będzie Ludwiczek.

To będzie prawdziwy freak-fight 🍿 Daro Lew vs Ludwiczek na HIGH League 6 🤯😳

Ludwiczek z kanału Top Top News przyjął wyzwanie i zawalczy z groźnym Lwem 🦁 To będzie jego debiut w klatce, ale trenuje od jakiegoś czasu 😎✌🏻

Daro Lew dotychczas wygrał w MMA tylko jedną walkę z dwunastu. Ale, zdaniem bukmacherów Fortuny, to on jest faworytem tego pojedynku… 👀

Prawdziwy oldschoolowy freak-fight, tu może wydarzyć się wszystko 🥵 MMA, 3×3 minuty. ŁAAA!!! 😈 #teamDaroLew #teamLudwiczek

Zobacz także:

Popek zadebiutuje w GROMDZIE? Mariusz Grabowski zabiera głos

Tak to prawda! Już niebawem popularny raper Popek ma stoczyć swój pierwszy pojedynek na gołe pięści w GROMDZIE. Informację potwierdził właściciel wspomnianej organizacji – Mariusz Grabowski.

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Jaka będzie decyzja ”Rutka”?

Daniel Rutkowski w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym wyjawił, że ma dużo ciekawych propozycji. ”Rutek” rozmawia również z… największą organizacją na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis