MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot po ważnym zwycięstwie na UFC 285: Z każdą kolejną walką będę lepszy!

Mateusz Gamrot po ważnym zwycięstwie na UFC 285: Z każdą kolejną walką będę lepszy!

Jesteśmy po gali UFC 285. Podczas jednej z walk nasz rodak – Mateusz Gamrot zmierzył się z Jalinem Turnerem. Pojedynek ten zakończył się niejednogłośną wygraną “Gamera”.

Mateusz Gamrot w organizacji Ultimate Fighting Championship stoczył 7 pojedynków. Zadebiutował tam 17 października 2020 podczas UFC Fight Night. Zmierzył się z Guramem Kutakeladzem, z którym przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Jego bilans w jednej z największych organizacji na świecie to 5 zwycięstw 2 porażki. W okrągłej klatce UFC udało mu się wygrać z takim zawodnikami jak Scott Holtzman, Jeremy Stephens, Diego Ferreira, Beneil Dariusch czy Jalina Turner.

Gamrot na temat przyszłości!

Zaraz po zakończeniu walki podczas wywiadu w klatce Mateusz Gamrot podziękował rywalowi za walkę, a także został zapytany o plany na przyszłość i o to z kim chciałby się zmierzy w kolejnym pojedynku.

Dziękuję Turnerowi za walkę. To był trudny rywal, ale ja każdego dnia staję się lepszy. Dziękuję wszystkim za przybycie! Jestem Mateusz Gamrot w Polski. Z każdą kolejną walką będą lepszy.Mateusz podczas wywiadu w klatce (…) Teraz chcę odpocząć, a w kolejnej walce chcę kogoś z pierwszej piątki rankingu.

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Jaka będzie decyzja ”Rutka”?

Daniel Rutkowski w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym wyjawił, że ma dużo ciekawych propozycji. ”Rutek” rozmawia również z… największą organizacją na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis