MMA PLFAME MMAKamila Wybrańczyk o walce na FAME MMA: Nie mam parcia żeby tutaj wystąpić, ale jak się zdarzy to dlaczego nie?

Kamila Wybrańczyk o walce na FAME MMA: Nie mam parcia żeby tutaj wystąpić, ale jak się zdarzy to dlaczego nie?

Kamila Wybrańczyk pojawiła się na ostatniej gali FAME MMA 7 i niewykluczone, że już niebawem dojdzie do jej zawodowego debiutu. Przypomnijmy, że narzeczona Artura Szpilki od dłuższego czasu trenuje i byłaby dużym zagrożeniem dla zawodniczek związanych z freakową organizacją.

Marta Linkiewicz (3-1) w sobotę w Łodzi zdobyła trzecie zawodowe zwycięstwo. Podopieczna Norberta Daszkiewicza szybko i sprawnie zastopowała debiutującą Martę ”Martirenti” Rentel. Po walce w klatce pojawiła się Kamila Wybrańczyk i mieliśmy face to face.

Kamila Wybrańczyk o walce na FAME MMA: Czekam cierpliwie!

Kamila Wybrańczyk oglądała z bliska ostatnie wydarzenie FAME MMA. W rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradziła, że jest otwarta na walkę z Martą Linkiewicz (3-1). Kamila ponadto zapewnia, że nie ma większego parcia na pojedynek w FAME MMA, ale jeśli będzie konkretna propozycja to zgłasza gotowość.

Wiesz co konkretnych propozycji i nazwisk nie było, więc czekam cierpliwie. Nie mam takiego parcia żeby tutaj wystąpić, ale jak się zdarzy to dlaczego nie? I tak trenuje i walczę. Jestem mi to obojętne. Wszystkie zawodniczki, które tu są – obydwie Marty, które tutaj walczą jak najbardziej, nie ma problemu. 

Dodać również trzeba, że Marta Linkiewicz (3-1) jest otwarta na takie zestawienie, lecz wolałaby inny pojedynek o czym wspominała w rozmowie z naszym portalem. ”Linkimaster” myśli o rewanżu z Anielą ”LilMasti” Bogusz, która zapewniła jej pierwszą zawodową przegraną.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Parke chce walki z Don Kasjo! Te zestawienie dojdzie do skutku?

”Stormin” ponownie w mediach społecznościowych nawołuje do walki z Don Kasjo. Starcie odbyłoby się w formule..

Patryk Vega współpracuje z FAME MMA! Czekacie na efekty?

Reżyser Patryk Vega pojawił się na sobotniej gali FAME MMA 7 w Łodzi. Jego wizyta nie była przypadkowa, sami zobaczcie