MMA PLFAME MMAPatryk Vega współpracuje z FAME MMA. Kręcił sceny na minionej gali!

Patryk Vega współpracuje z FAME MMA. Kręcił sceny na minionej gali!

Reżyser Patryk Vega podjął współpracę z organizacją FAME MMA. Podczas siódmej edycji ruszyło kręcenie scen do nowego filmu. Efekty zobaczymy już na początku lutego 2021 roku!

Patryk Vega w ostatnim czasie ma bardzo dużo pracy. W piątek w kinach pojawił się nowy film ”Pętla”, w którym jest zawarta historia Dawida Kosteckiego. Przy śmierci byłego boksera pojawiło się wiele spekulacji. Vega zdobył popularność choćby po filmach ”Pitbull”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Patryk Vega: Postanowiliśmy połączyć wspólnie siły!

Patryk Vega pojawił się w studiu FAME MMA 7 i nie było to przypadkowe. 43-latek poinformował o nowym filmie, a sceny z niego były kręcone podczas ostatniej gali freakowej organizacji. 

Nie zwalniam tempa. Od wczoraj w kinach w całej Polsce nowy film ”Pętla” natomiast dzisiaj kręcimy kolejny film, nową fabułę. Ja jestem od dawna zafascynowany fenomenem FAME MMA i postanowiliśmy wspólnie połączyć siły w kolejnym filmie i następnych, gdzie realizujemy zdjęcia uciekające. Razem z aktorami i w komponując się w tą prawdziwą sytuację, dlatego że zawsze takie rzeczy wychodzą kapitalnie kiedy łączy się coś autentycznego. Odtwarzanie takiej gali jest idiotyczne i nie ma to sensu. W związku z czym mam jakieś doświadczenie w tym i uznaliśmy, że nie przeszkadzając w tym całym wydarzeniu jesteśmy w stanie stworzyć scenę filmową. To będzie z korzyścią dla nas i was.

Całą sytuację skomentował na gorąco Krzysztof Rozpara szef FAME MMA, który jest bardzo zadowolony z takiej współpracy.

Nie wspominaliśmy. Dla nas to jest duże docenienie. Także tutaj sławy tego formatu zauważyły FAME MMA, że możemy taką współpracę podjąć. Bardzo się cieszę, że możemy gościć i pomóc dostarczając takiego planu, i możemy to wspólnie zrealizować.

Ponadto poznaliśmy pierwsze newsy odnośnie fabuły zbliżającego się filmu. Vega zdradził też, kiedy nastąpi premiera.

Film do kin wejdzie siódmego lutego, więc nie tak długo. Natomiast sceny wyglądają tak fantastycznie, że na pewno będzie można je zobaczyć w zwiastunie, który ukaże się jesienią tego roku. Natomiast to jest film poniekąd bardzo aktualny, bo opowiada o epidemii samotności i dzieje się w trakcie koronawirusa. Będzie pierwszą fabułą, która będzie opowiadała i rozgrywała się w trakcie pandemii. A jeden z bohaterów jest postacią jak zawodnicy, którzy cały czas się pojawiają. W związku z czym jest to na pewno znak czasu.

Zobacz także:

Piotr Jarosz tłumaczy decyzję w walce Ferrari-Polak! Sprawiedliwa dyskwalifikacja czy nie?

Amadeusz Roślik został zdyskwalifikowany w rewanżowym pojedynku z Adrianem Polańskim. Po walce doszło do niespodziewanej zmiany

”Stifler” jest zadowolony! Popek był mocno zaskoczony?

Damian Zduńczyk ma za sobą debiut w mieszanych sztukach walki. ”Stifler” jest zadowolony ze swojego występu