MMA PLDon KasjoNorman Parke chce Don Kasjo na FAME MMA! Zaproponował zaskakującą formułę!

Norman Parke chce Don Kasjo na FAME MMA! Zaproponował zaskakującą formułę!

Foto: Facebook./ Norman Parke
Foto: Facebook./ Norman Parke

Norman Parke chce Don Kasjo na FAME MMA! Zawodnik Federacji KSW ponownie łypie w kierunku Kasjusza Życińskiego, tym razem proponując zaskakującą formułę rywalizacji!

Don Kasjo ma wystąpić na najbliższej gali FAME MMA 8, która najprawdopodobniej odbędzie się 21 listopada. Tam jego rywalem ma być Marcin Najman, choć pojedynek ten stoi jeszcze pod znakiem zapytania. “El Testosteron” może bowiem skrzyżować rękawice z Popkiem Monsterem, na co zgodziły się obie strony. Właściciele FAME MMA zdecydują zatem o kolejnej walce Najmana i Popka.

To otwiera furtkę przed Normanem Parkiem.

Norman Parke chce Don Kasjo na FAME MMA! Zaproponował zaskakującą formułę!

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej KSW ponownie próbuje zwrócić na siebie uwagę właścicieli poznańskiej organizacji i Dona Kasjo. Irlandczyk zaproponował Życińskiemu rywalizację na FAME MMA 8 w walce w formule… bokserskiej, czyli naturalnej dla Dona Kasjo, który jest byłym pięściarzem:

“Największa walka na Fame MMA, tylko w boksie jako że obsrał się kickboxingu i MMA to i tak będzie morderstwo dla niego ,więc robimy to w boksie żebyś miał lepiej 😅. Nie mów że tak nie jest ,walczymy na Fame MMA 8 ,łatwa kaska 😎🤑

Największa walka na Fame MMA, tylko w boksie jako że obsrał się kickboxingu i MMA to i tak będzie morderstwo dla…

Opublikowany przez 'Stormina' Normana Parkego Poniedziałek, 7 września 2020

FAME MMA 8 – PIERWSZE INFORMACJE:

Gala FAME MMA 8 według słów jednego z właścicieli Krzysztofa Rozpary odbędzie się 21 listopada. Miejsce rywalizacji zawodników jest jeszcze do ustalenia.

W walce wieczoru zobaczymy nowy nabytek organizacji – youtubera Kacpra Blonskyego. Jego rywal na razie nie jest jeszcze znany.

Na FAME MMA 8 mają także wystąpić Kasjusz “Don Kasjo” Życiński i Marcin Najman. Ich walka jednak nie jest jeszcze w stu procentach potwierdzona, bowiem “El Testosteron” bierze także pod uwagę walkę z Popkiem Monsterem.

Pewna natomiast jest walka nowego nabytku FAME MMA – Piotra Szeligi z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Walka ta została już oficjalnie ogłoszona.

ROZPISKA FAME MMA 8:

Walka wieczoru:
Kacper Blonsky vs. TBA

Pozostałe:
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Marcin Najman – walka niepotwierdzona, ale udział obu zawodników jest już zapowiedziany
Piotr Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak

Zobacz także:

Lew chciał oszukać Najmana przy zbiciu piątki! Trener Okniński przygotował taką niespodziankę

Dariusz “Lew” Kazimierczuk chciał oszukać Marcina Najmana już na początku walki na FAME MMA 7, przy zbiciu piątki przez zawodników. Taką taktykę ułatwiającą obalenie wymyślił “Lwowi” trener Mirosław Okniński.

Tymoteusz Łopaczyk przegrał na EMC 5! Nie wywalczy dużej gotówki!

Niestety, Tymoteusz Łopaczyk przegrał swoją walkę na gali EMC 5, która wczoraj odbyła się w Dusseldorfie. Polak przegrał pojedynek z faworyzowanym Ismailem Naudrievem.