MMA PLNajnowszeBellatorKamil Oniszczuk dostał propozycję walki z Yoelem Romero w Bellatorze! Polak komentuje

Kamil Oniszczuk dostał propozycję walki z Yoelem Romero w Bellatorze! Polak komentuje

Tak to prawda! Kamil Oniszczuk (9-1) mógł stanąć przed wielkim wyzwaniem i zmierzyć się z Yoelem Romero (13-6). Polak na twitterze zdradził, że dostał propozycję zastępstwa i tym samym mógł skrzyżować rękawice z byłym pretendentem do tytułu UFC w wadze średniej. Ostatecznie Kubańczyk zmierzy się z innym oponentem.

Oniszczuk

Do gali Bellator 280 dojdzie szóstego maja w Paryżu. W walce wieczoru doczekamy się rewanżowego starcia Cheicka Kongo (31-11-2) z Ryanem Baderem (29-7). Do ich pierwszego pojedynku doszło w 2019 roku (NC walka nieodbyta). W stawce tej walki zobaczymy oczywiście pas mistrzowski.

Melvin Manhoef (32-15-1) doznał kontuzji dłoni i Romero pozostał bez przeciwnika. Warto podkreślić, że urazu Melvin doznał po tym jak wybił szybę w samochodzie. Holender ruszył w pościg za włamywaczami – o czym pisaliśmy (TUTAJ)

Kamil Oniszczuk dostał propozycję walki z Romero!

Kamil Oniszczuk (9-1) został nowym nabytkiem Bellatora i już niebawem możemy spodziewać się jego debiutu w czołowej organizacji na świecie. Jak się okazuje nasz reprezentant dostał propozycję walki z Yoelem Romero (13-6). Polak ostatecznie odmówił.

Dostaliśmy propozycje wejścia na zastępstwo, ale niestety kategoria wagowa była zbyt duża 

https://twitter.com/thechamp_ko/status/1520480341827403777

Yoel Romero (13-6) wystąpi w co-main evnecie gali w Paryżu. Nowym przeciwnikiem 45-latka został Alex Polizzi (10-1). Przypomnijmy, że Romero zadebiutował w Bellatorze we wrześniu poprzedniego roku. Kubańczyk przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Philem Davisem.

Zobacz także:

Legendarny Graham o Pudzianie: Byłem pod dużym wrażeniem, jak szybko udało mu się nauczyć MMA! [WYWIAD] Widzieliście?

Udało nam się porozmawiać z legendarnym Peterem Grahamem (59-14-1, 32 KO), który odpowiedział na parę naszych pytań. Reprezentant Australii opowiedział o swojej barwnej karierze, i o walkach w naszym kraju.

Zawodnicy Royal Division pokazują skandaliczne kulisy gali! Policja próbowała przerwać wydarzenie! [WIDEO] Co wy na to?

Jeszcze dziś mocno zagrożona była pierwsza edycja Royal Division. Tomasz Olejnik nie zamierzał odpuścić i zrobił wszystko, aby doszło do walk i samej gali. W internecie pojawiły się nagrania za kulis, które należą do kontrowersyjnych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis