MMA PLBellatorWłamywacze napadli na dom byłego rywala Khalidova! Spotkała ich sroga kara!

Włamywacze napadli na dom byłego rywala Khalidova! Spotkała ich sroga kara!

Z Melvinem Manhoefem (32-15-1) lepiej nie zadzierać! Reprezentant Holandii ruszył w pościg za złodziejami, którzy chcieli okraść jego dom. Przypomnijmy, że ”No Mercy” jest dalej czynnym zawodnikiem. Styl Melvina zawsze budził duże zainteresowanie – jest to wojownik, którzy nigdy nie unikał wojny w stójce.

Manhoef

45-latek najbliższy pojedynek stoczy szóstego maja na gali Bellator 280 w Paryżu. Manhoef w co-main evencie zmierzy się z Yoelem Romero (13-6). Melvin w czołowej organizacji na świecie stoczył już dziewięć pojedynków – przed czasem odprawiając Hisaki Kato i Yannicka Bahati.

Doświadczonego Melvina kibice w naszym kraju znają z 2013 roku, gdy zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Najpierw plany pokrzyżowała kontuzja, ale ostatecznie obaj zmierzy się na 23 edycji. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza po dwóch minutach i 9-sekundach poddał mocnego uderzacza.

Sami zobaczcie:

W pewnym momencie mówiło się o drugiej walce Melvina Manhoefa (32-15-1) w Polsce. Holender miał zmierzyć się z równie doświadczonym Michałem Materlą (31-8). Wszystko ostatecznie zakończyło się fiaskiem.

Melvin Manhoef ruszył w pościg!

Melvin Manhoef (32-15-1) zamierzał jak najszybciej zatrzymać złodziei! Holender w poniedziałek ruszył w pościg za trzema włamywaczami, którzy chcieli okraść jego dom w Landsmeer. Melvin dogonił złodziei, gołymi pięściami wybił szybę w ich samochodzie i dopilnował mężczyzn do przyjazdu policji.

Manhoef w weekend przebywał w Paryżu i już wtedy włamywacze kręcili się blisko jego domu. Przy drugiej próbie włamu weteran organizacji Bellator był już na miejscu. 

Zobacz także:

Artur Szpilka zdecydował! Idzie walczyć w MMA! Wiemy, w której organizacji wystąpi! Widzieliście?

Wygląda na to, że Artur Szpilka już oficjalnie zdecydował o swojej przyszłości! Utytułowany i rozpoznawalny pięściarz będzie walczył w formule MMA! Wiemy, w jakiej organizacji go zobaczymy!

Will Smith spoliczkował komika na oczach świata! Malik Montana zaprasza go do… High League! Co wy na to?

To, że Will Smith spoliczkował komika Chrisa Rocka na oczach całego świata już wiemy, ale o tym, że Malik Montana zaprosił go do High League, to pewnie dopiero się dowiadujecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis