MMA PLRoyal DivisionZawodnicy Royal Division pokazują skandaliczne kulisy gali! Policja próbowała przerwać wydarzenie! [WIDEO]

Zawodnicy Royal Division pokazują skandaliczne kulisy gali! Policja próbowała przerwać wydarzenie! [WIDEO]

Jeszcze dziś mocno zagrożona była pierwsza edycja Royal Division. Tomasz Olejnik nie zamierzał odpuścić i zrobił wszystko, aby doszło do walk i samej gali. W internecie pojawiły się nagrania za kulis, które należą do kontrowersyjnych.

Royal

Przy gali Royal Division jeszcze nie tak dawno było głośno za sprawą popularnego aktora Antoniego Królikowskiego, którego ogłoszono jako włodarza. Podczas pierwszej konferencji we Wrocławiu przedstawiono kontrowersyjny pojedynek sobowtórów – Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego. Królikowski postanowił się wycofać z nowego freakowego projektu, a walka nie doszła do skutku.

Tomasz Olejnik postawił na swoim!

Ostatecznie doszło dziś do pierwszej edycji Royal Divsion. Ciężko i nie można nawet nazwać tego galą… Potwierdzają to poniższe nagrania oraz zdjęcia.

Olejnik po ostatnim starciu zapewniał, że do samego końca utrudniano mu realizację gali, ale przy następnych edycjach będzie zdecydowanie lepiej.

Sami zobaczcie co się działo:

Posted by Freak Fight on Saturday, April 30, 2022

Zobacz także:

Gala Royal Division pod znakiem zapytania! Absurd goni absurd! Co teraz?

Gala Royal Division to nieustanne pasmo porażek. Począwszy od walki sobowtórów do dzisiejszego zdarzenia. Dziś miało być zorganizowane pierwsze wydarzenie tejże organizacji, jednak możliwe, że dzisiejsza gala nie dojdzie do skutku. Dlaczego? O tym się dziś dowiecie.

Murański ostro o Popku: Urodził się gównem, żyje jak gówno i zdechnie jak gówno! Widzieliście?

Mateusz Murański w ostrych słowach wypowiedział się o Popku Monsterze (4-5). ”Muran” od dawna nie ukrywa dużej niechęci do ”Króla Albanii”. Murański ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do takiego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis