MMA PLNajnowszeCiekawostkiKacper Miklasz zdobył pas, który… odbierze po weekendzie. Wszystko przez kuriera

Kacper Miklasz zdobył pas, który… odbierze po weekendzie. Wszystko przez kuriera

Kacper Miklasz zdobył pas mistrzowski w swojej ostatniej walce, którego finalnie… nie otrzymał. O niecodziennej sytuacji zawodnik poinformował w swoich mediach społecznościowych.

Kacper Miklasz

Przypominamy, że Miklasz w piątek na gali First Step Championship 6 w Chojnicach pewnie i szybko pokonał zaprawionego w różnego rodzaju bojach Piotra “Bubu” Ćwika.

Więcej o tej walce pisaliśmy TUTAJ -> Kacper Miklasz zdobywa pas! ”Polish Machine” błyskawicznie poddał rywala! [WIDEO]

Kacper Miklasz zdobył pas, który… odbierze po weekendzie. Wszystko przez kuriera

Zdobycie pasa mistrzowskiego nie oznacza jednak, jego otrzymania tuż po wygranej walce. Miklasz zdradził fanom, że pas, który miał otrzymać nie dotarł finalnie na galę przez… kuriera.

Trofeum, które zdobył ma otrzymać po weekendzie, zapewne przesyłką kurierską.

“Walka wygrana w pierwszej rundzie po 20 paru sekundach walki. Dziękuje @piotr.bubu.cwik za podjęcie rękawic i szacunek. Pas zostanie dostarczony po weekendzie tak jak umówiłem się z organizatorami z przyczyn nie zależnych bo kurier dupy dał. 🙂 Dziękuje sponsorom kibicom za wsparcie ❤️🙏👊”

Zobacz także:

Światowy serwis pokazał, dlaczego powinno się czytać książki! Chodzi o zachowanie Alana Kwiecińskiego! Widzieliście?

Alan Kwieciński to persona, która jest dobrze znana fanom sceny freak-fight. Kompilacje z wywiadów z udziałem zawodnika WCA Fight Team robią furorę nie tylko w Polsce!

Gimper miał wystąpić na gali z walką Mayweathera Juniora! Youtuber potwierdza! Co wy na to?

To brzmi nieco niewiarygodnie, ale okazuje się, że to prawda. Popularny polski youtuber Tomasz “Gimper” Działowy miał wystąpić na gali bokserskiej z walką legendarnego Floyda Mayweathera Juniora. Youtuber potwierdził!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis