MMA PLNajnowszeFAME MMAŚwiatowy serwis pokazał, dlaczego powinno się czytać książki! Chodzi o zachowanie Alana Kwiecińskiego!

Światowy serwis pokazał, dlaczego powinno się czytać książki! Chodzi o zachowanie Alana Kwiecińskiego!

Alan Kwieciński to persona, która jest dobrze znana fanom sceny freak-fight. Kompilacje z wywiadów z udziałem zawodnika WCA Fight Team robią furorę nie tylko w Polsce!

“Braveheart” na początku swojej kariery fightera skupiał się głównie na kick-boxingu. Po pewnym okresie czasu zaczął też startować w formule MMA. Aktualnie widzimy go głównie w federacjach freak-fightowych. 5 listopada, na ostatniej gali Fame MMA przegrał z Patrykiem “Bandurą” Bandurskim jednogłośną decyzją sędziów. Pojedynek toczył się na zasadach boksu w małych rękawicach. Były uczestnik Warsaw Shore ostatnimi czasy nie święci triumfów, ze względu na to, że jest to kolejna porażka z rzędu.

Wywiad z przyjacielem Sequento, który przeprowadziła firma “Betclic”, był początkiem apogeum popularności jego wywiadów. Podczas rozmowy z Kasią Szklarczyk doszło do konfrontacji słownej “Bravehearta” z Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem. W jej trakcie doszło do niecodziennego zachowania Alana, który wydawał z siebie dziwne odgłosy stosując przy tym oryginalną gestykulację oraz intrygującą mimikę twarzy.

W serwisie YouTube możemy znaleźć dziesiątki filmów, w których zawarte są urywki z różnych wywiadów, z Alanem Kwiecińskim w roli głównej. Popularne “słucham?” zostanie już prawdopodobnie na wieczność z 30-latkiem.

Reddit.com, czyli jeden z największy serwisów na świecie, także zaczyna się zapełniać filmami z aktualnym zawodnikiem FAME. Pod jednym z zamieszczeń filmu o Alanie jest ponad 40 000 reakcji. Prześmiewczy tytuł do tego video “To dlatego powinniście czytać książki” budzi uśmiech na twarzy każdego. Ostatni tak wielki rozgłos na skalę międzynarodową ktoś z FAME miał we wrześniu 2020 roku. Mianowicie chodzi o już legendarnego “soccer-kicka” Ferrariego na Adrianie Polaku przy okazji FAME 7.

Uwagę trzeba zwrócić także na słowa Alana, który dał do zrozumienia, że czeka go kilka walk w przyszłym roku, lecz powoli zamierza oddalać się od życia medialnego i bycia fighterem na rzecz spokojnego życia rodzinnego.

“Dlatego ja już będę tak uciekał (…) W przyszłym roku chcę założyć kolejną firmę i po prostu oddać się temu troszkę bardziej. Rozwinąć to fajnie. Muszę zająć się rodziną, domem.”

Zobacz także:

Khalidov zdradził z kim chciałby zawalczyć po zwycięstwie z Pudzianem! Wielkie wyzwanie!

Mamed Khalidov (35-8-2) w programie ”Klatka po klatce” zdradził z kim chciałby zawalczyć w przypadku zwycięstwa z Mariuszem Pudzianowskim (17-7). Były mistrz KSW chciałby zawalczyć o… trzeci pas!

KSW 76 – wyniki ważenia. Wszyscy uczestnicy w limicie

Za nami wczesne ważenie przed galą KSW 76, która w ten weekend odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim. Szczęśliwie wszyscy uczestnicy wydarzenia zmieścili się w założonych limitach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis