MMA PLArchiwumBoksGimper miał wystąpić na gali z walką Mayweathera Juniora! Youtuber potwierdza!

Gimper miał wystąpić na gali z walką Mayweathera Juniora! Youtuber potwierdza!

To brzmi nieco niewiarygodnie, ale okazuje się, że to prawda. Popularny polski youtuber Tomasz “Gimper” Działowy miał wystąpić na gali bokserskiej z walką legendarnego Floyda Mayweathera Juniora. Youtuber potwierdził!

Gimper miał wystąpić na gali z walką Mayweathera Juniora

Gimper miał znaleźć się w rozpisce gali pięściarskiej, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Floyd Mayweather Jr oraz popularny youtuber Deji Olatunji.

Gala ta odbędzie się już 13 listopada na Coca-Cola Arenie w Dubaju.

Gimper miał wystąpić na gali z walką Mayweathera Juniora! Youtuber potwierdza!

Działowy miał walczyć w na tej gali. Wg informacji zamieszczonej na portalu Tapology jego rywalem miał być Amir Fotoohi.

Do sytuacji odniósł się sam zainteresowany. Youtuber potwierdził, że miał wystąpić w ten weekend w Dubaju w walce boserskiej:

“Prawda 🙂 Nie znam szczegółów, ale temat sie finalnie wysypał – a szkoda.” – napisał na Twitterze.

Tomasz Działowy to zawodnik organizacji FAME MMA. Na czternastej edycji walczył on w main evencie z Mateuszem “Trombą” Trąbką, gdzie przegrał przed czasem.

Zobacz także:

Jest nagranie za kulis! Doszło do mocnej konfrontacji słownej Daro Lwa z Natanem! [WIDEO] Co wy na to?

Dariusz Kazmierczuk na swoim kanale postanowił udostępnić nagranie za kulis FAME MMA 16, która odbyła się w Gliwicach. Co ciekawe doszło wtedy do konfrontacji słownej pomiędzy ”Daro Lwem”, a nowym zawodnikiem freakowej organizacji – Natanem Marconiem. Niewykluczone, że właśnie on będzie następnym przeciwnikiem groźnego lwa.

Adrian Bartosiński miał zawalczyć w KSW z… Soldiciem: Miałem klepniętą walkę z Roberto! Widzieliście?

Jak się okazuje były plany i było naprawdę blisko, aby niepokonany Adrian Bartosiński (12-0) zmierzył się z byłym podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). ”Bartos” ma nadzieje, że już niebawem zawalczy o tytuł w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Octopus Łódź ma za sobą trzy zwycięstwa w KSW i co ważne wszystkie zakończył przed czasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis