MMA PLNajnowszemiklaszKacper Miklasz zdobywa pas! ”Polish Machine” błyskawicznie poddał rywala! [WIDEO]

Kacper Miklasz zdobywa pas! ”Polish Machine” błyskawicznie poddał rywala! [WIDEO]

Kacper Miklasz ma za sobą ekspresowe zwycięstwo. Ełczanin wystąpił na piątkowej gali First Step Championhip 6 w Chojnicach. ”Polish Machine” bez problemów zdemolował i ostatecznie poddał rywala. Nie wyszło, to nawet poza pierwszą minutę.

Miklasz

W ostatnim czasie Kacper zapewniał, że chciałby zmierzyć się z Pawłem Tyburskim, który jest uznawany za jednego z najlepszych frekaów – pod względem sportowym. Padły mocne słowa.

Dobra dziewczynka podejmij rękawice i wchodź do klatki ze mną, a nie zasięgami się zasłaniasz.

W przeszłości doszło do wymiany zdań pomiędzy Miklaszem i Tyburskim o czym pisaliśmy [TUTAJ]

Błyskawiczna robota!

Tak to trzeba określić. Kacper Miklasz odniósł trzecie zawodowe zwycięstwo. ”Polish Machine” zdobył pas lokalnej organizacji First Step Championhip. Ełczanin podczas szóstej edycji w Chojnicach szybko poddał Piotra Ćwika.

Trzeba przyznać, że ”Bubu” ma naprawdę ostre tempo jeśli chodzi o częstotliwość startów, bowiem jeszcze nie tak dawno walczył na GROMDZIE czy na MMA ATTACK z Arturem ”Kornikiem” Sowińskim. 

Miklasz od początku wyprowadzał dużo niskich kopnięć, które robiły wrażenie na przeciwniku. Ełczanin do tego polował mocnym ciosem. Ćwik w pewnym momencie ruszył po nogi, ale nie był to dobry pomysł… Miklasz poszedł po gilotynę i za moment było już po wszystkim.

Sami zobaczcie:

Posted by Sztuki Walki on Saturday, November 12, 2022

Zobacz także:

Światowy serwis pokazał, dlaczego powinno się czytać książki! Chodzi o zachowanie Alana Kwiecińskiego! Widzieliście?

Alan Kwieciński to persona, która jest dobrze znana fanom sceny freak-fight. Kompilacje z wywiadów z udziałem zawodnika WCA Fight Team robią furorę nie tylko w Polsce!

Gimper miał wystąpić na gali z walką Mayweathera Juniora! Youtuber potwierdza! Co wy na to?

To brzmi nieco niewiarygodnie, ale okazuje się, że to prawda. Popularny polski youtuber Tomasz “Gimper” Działowy miał wystąpić na gali bokserskiej z walką legendarnego Floyda Mayweathera Juniora. Youtuber potwierdził!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis