MMA PLBorys MańkowskiJuż w niedzielę startuje program Borysa Mańkowskiego w TVN Turbo! Poznajcie szczegóły!

Już w niedzielę startuje program Borysa Mańkowskiego w TVN Turbo! Poznajcie szczegóły!

Foto: Fot.: KSW

W najbliższy weekend startuje nowy program ”Borys kontra gadżety”, a prowadzić go będzie były mistrz KSW w kategorii półśredniej.

Przypomnijmy, że Borys Mańkowski (21-8-1) zawsze starał się, aby jego fani byli zadowoleni. Mowa tutaj o prowadzonym kanale na YouTubie, który cieszy/cieszył się sporym zainteresowaniem. Borys ma aktualnie 231 tysięcy subskrypcji.

To będzie ciekawy program!

Już w najbliższą niedzielę na TVN Turbo o godzinie 10:45 startuje nowy program, który prowadzić będzie Borys Mańkowski (21-8-1). ”Tasmański Diabeł” skupi się na testowaniu nowych technologii.

Już niebawem najlepszy program w polskiej telewizji 😄💪🏻

Opublikowany przez Borysa Mańkowskiego Czwartek, 8 października 2020

Wypróbuje elektronicznego osobistego trenera, czyli urządzenie dbające o dokładność wykonywania ćwiczeń, rękawiczki ze wbudowanym telefonem czy wiatro i wodoodporną zapalniczkę. Zweryfikuje jak dokładny i pomocny jest kieszonkowy tłumacz, który ma zaprogramowanych 80 języków. Przetestuje też rzeczy bardzo praktyczne, jak super mocna taśma czy wiatroodporna parasolka.

Dodać trzeba, że Borys od zawsze wspominał o celu, którym jest prowadzenie programu w telewizji. Zamysłem były podróże po całym świecie i pokazywanie historii/ciekawostek. Miało to nastąpić po zakończeniu sportowej kariery, a na to w najbliższym czasie się nie zanosi. Nie może być inaczej po udanym pojedynku i perspektywie jaką jest możliwa walka o pas mistrzowski. 

30-latek na pierwszej gali KSW na terenie Bałkanów wrócił na odpowiednie tory i przerwał tym samą serię trzech przegranych z rzędu. W listopadzie poprzedniego roku Mańkowski szybko, bo w pierwszej rundzie uciszył publiczność. Polak efektownie poddał doświadczonego Vaso Bakocevicia.

Ostatnia walka Borysa Mańkowskiego odbyła się na KSW 53. Lipcowa walka z Marcinem Wrzoskiem nie należała do łatwych. ”Polish Zombie” postawił twarde warunki. Przesądziły obalenia, które skrupulatnie zdobył Mańkowski. Sędziowie jednogłośnie wskazali na stronę Borysa.

Zobacz także:

Piękne zachowanie Łukasza Jarosza! Czekacie na jego następne walki?

Utytułowany kickboxer Łukasz Jarosz popisał się szlachetnym zachowaniem. Sami zobaczcie.

Jak oglądać KSW 55 w Internecie?

Już w sobotę 10 października w łódzkim Klubie Wytwórnia odbędzie się gala KSW 55. Do klatki powróci kilku dobrze znanych polskim kibicom zawodników.