MMA PLKSWJak oglądać KSW 55 w Internecie?

Jak oglądać KSW 55 w Internecie?

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Już w sobotę 10 października w łódzkim Klubie Wytwórnia odbędzie się gala KSW 55. Do klatki powróci kilku dobrze znanych polskim kibicom zawodników.

W walce wieczoru pasa kategorii średniej bronić będzie Scott Askham (19-4). Anglik po raz drugi będzie mierzyć się z Mamedem Khalidovem (34-7-2). Pierwsze starcie w grudniu ubiegłego roku jednogłośną decyzją sędziowską wygrał Askham. Wtedy jednak na szali nie było posiadanego przez niego pasa mistrzowskiego.

Po jednej walce poza organizacją i zdobyciu mistrzowskiego pasa EFM do organizacji powraca Michał Materla (28-7). Rywalem “Cipao” będzie Serb Aleksandar Ilić (12-3).

Przeplatający zwycięstwa z porażkami Damian Janikowski (4-3) tym razem sprawdzi swe umiejętności w starciu z niepokonany Andreasem Gustafsonem (6-0).

Debiut w KSW zaliczy także zwycięzca reality show “Tylko Jeden” Tomasz Romanowski (12-7, 1 N/C). Ponadto interesująco zapowiada się także pojedynek byłego zawodnika UFC Damiana Stasiaka (11-7) z niepokonanym mistrzem Armia Fight Night Patrykiem Surdynem (5-0).

Łącznie w rozpisce znalazło się osiem pojedynków. Gala będzie dostępne w systemie PPV w cenie 40 zł.

Jak oglądać KSW 55 w Internecie?

Galę KSW 54 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 40 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Galę KSW 55, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Wykup dostęp w Ipla.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali KSW 55:

Początek gali w sobotę o godz. 20:00.

83,9 kg: Scott Askham (19-4) vs. Mamed Khalidov (34-7-2) – walka o pas wagi średniej
83,9 kg: Michał Materla (28-7) vs. Aleksandar Ilić (12-3)
83,9 kg: Damian Janikowski (4-3) vs. Andreas Gustafsson (6-0)
77,1 kg: Tomasz Romanowski (12-7, 1 N/C) vs. Ion Surdu (10-2)
61,2 kg: Damian Stasiak (11-7) vs. Patryk Surdyn (5-0)
95 kg: Przemysław Mysiala (23-10-1) vs. Stipe Bekavac (19-10)
77,1 kg: Krystian Kaszubowski (8-1) vs. Jakub Kamieniarz (9-6)
52,2 kg: Sylwia Juśkiewicz (9-5) vs. Karolina Wójcik (6-2)

Zobacz także:

Jan Błachowicz po zdobyciu pasa UFC: Cieszę się, że nie musiałem grać kogoś, kim nie jestem

Jan Błachowicz w rozmowie z Przeglądem Sportowym opowiedział o zdobyciu pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC. Polak zaznaczył, że zależało mu na tym, by dojść na sam szczyt na własnych warunkach, czyli żeby nie wchodzić w machinę marketingową i dla poklasku nie udawać kogoś, kim nie jest.

Piękne zachowanie Łukasza Jarosza! Czekacie na jego następne walki?

Utytułowany kickboxer Łukasz Jarosz popisał się szlachetnym zachowaniem. Sami zobaczcie