MMA PLNajnowszeCiekawostkiUtytułowany kickbokser Łukasz Jarosz wniósł niepełnosprawnego chłopca na Rysy

Utytułowany kickbokser Łukasz Jarosz wniósł niepełnosprawnego chłopca na Rysy

Niezwykły wyczyn utalentowanego polskiego kickboksera. I tym razem nie chodzi o sukces sportowy, a o coś, co również zasługuje na uwagę! Łukasz Jarosz bowiem wniósł niepełnosprawnego chłopca na Rysy! Chłopiec tym samym mógł zobaczyć panoramę z najwyższego szczytu polskiej części Tatr!

Łukasz Jarosz wniósł niepełnosprawnego chłopca na Rysy
Foto: Facebook/ Łukasz Jarosz

Historii o tym, że ludzie pomagają niepełnosprawnym w spełnianiu ich górskich marzeń można znaleźć w sieci wiele. Ale taka historia, której bohaterem jest człowiek związany ze sportami walki zasługuje i na zainteresowanie ze strony MMA.PL.

Utytułowany kickbokser Łukasz Jarosz wniósł niepełnosprawnego chłopca na Rysy

Łukasz Jarosz to utytułowany polski kickbokser, który w przeszłości dzierżył tytuły mistrza Polski w wadze ciężkiej. 41-letni obecnie zawodnik w 2004 roku wygrywał Grand Prix Polski w wadze ciężkiej, a w 2007 roku zgarnął tytuł mistrza Polski K-1. Obecnie prowadzi on klub Jarosz Fight Klub w Rabce Zdroju.

Teraz, Jarosz zdecydował się pomóc niepełnosprawnemu dziecku w dostaniu się na najwyższy szczyt Polski – Rysy. Na mierzący 2499 m npm wierzchołek (choć według najnowszych badań mierzący równo 2500 m npm), Jarosz na plecach wniósł chłopca, który dzięki niemu mógł podziwiać piękną panoramę Tatr.

Kiedyś zawodnik, a obecnie trener – Łukasz Jarosz z dzieckiem umieszczonym w specjalnym siedzisku na plecach podróżował od Morskiego Oka, dostał się na Czarny Staw pod Rysami, aż w końcu dotarł na sam wierzchołek.

W mediach społecznościowych możemy zobaczyć relację z tego wydarzenia:

#goraledlarayyana #goralwpodrozy #morskieoko #czarnystaw #rysy2499mnpm🗻☀️👣 #tatrywysokie #fighter #nikkofamilypolska #charakterni #fightclub

Posted by Jarosz FIGHT CLUB on Wednesday, October 7, 2020

Zobacz także:

Różal chwali Szeligę przed potencjalną walką z Pudzianem: Pozostaje nam trzymać kciuki za Piotra

Marcin “Różal” Różalski chwali Piotra Szeligę, który zaproponował godne pochwały rozliczenie za potencjalną walkę z Mariuszem Pudzianowskim. Przypominamy, że Szeliga i “Pudzian” mają ostatnio ze sobą konflikt, a w mediach coraz częściej pojawia się pomysł tego zestawienia.

Muradov w świetnej formie przed walką z Jotką! Jak typujecie?

Makhmud Muradov jest w świetnej formie. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego w trzecim pojedynku w UFC zmierzy się z Krzysztofem Jotko.

Szeliga odpowiada na słowa Pudzianowskiego! Chce, aby jego wypłata została przekazana na fundację Różala!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Piotra Szeligi, który skomentował wczorajsze słowa Mariusza Pudzianowskiego (13-7). ”Szeli” ponownie zgłasza gotowość i deklaruje, że wypłatę za tą potencjalną walkę chętnie przekaże na fundację Marcina Różalskiego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis