MMA PLJurasJurkowski gwarantuje: Jeśli przegram z Pudzianem to trzeba powiedzieć ”zajmij się innymi obowiązkami”!

Jurkowski gwarantuje: Jeśli przegram z Pudzianem to trzeba powiedzieć ”zajmij się innymi obowiązkami”!

Dalej jest szansa, że jeszcze w tym roku dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Szymonem Kołeckim (9-1). Jest jednak jeden warunek!

Jurkowski swój ostatni pojedynek stoczył w kwietniu 2019 roku. Na gali w Lublinie doszło do rewanżu po latach z Stjepanem Bekavacem. ”Juras” cieszył się ze szybkiego zwycięstwa przed czasem. Walka potrwała minutę i sześć sekund – Chorwat doznał kontuzji.

Juras: Jeśli przegram z Mariuszem….

Łukasz Jurkowski w audycji ”Jurasówka” wypowiedział się na temat walki z Szymonem Kołeckim (9-1). Jest na to szansa pod koniec 2021 roku, lecz ”Juras” gwarantuje, że musi wcześniej wygrać z Mariuszem Pudzianowskim (14-7). W innej sytuacji Jurkowski zakończy swoją karierę w MMA.

Myślę, że ten pojedynek musi się odbyć. Oczywiście jeśli przegram z Mariuszem to trzeba sobie powiedzieć oficjalnie: „Juras” rozpakuj już ten plecak z rękawic i zajmij się innymi obowiązkami.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Wybrańczyk o walce Szpilka-Don Kasjo: Jezu, to by była egzekucja! Zgadzacie się z tymi słowami?

Kamila Wybrańczyk już 15 maja wejdzie do klatki FAME MMA, żeby zawalczyć o pas w pojedynku z Martą Linkiewicz. Podczas “Cage’u” prowadzonego przez Boxdela, “Kamiszka” wypowiedziała się również o potencjalnej walce Artura Szpilki z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Prochazka zgłasza gotowość! Czech z szacunkiem o Błachowiczu: Szanuję mojego sąsiada… Czekacie na te starcie?

Jiri Prochazka (28-3-1) ma za sobą drugie zwycięstwo w UFC, ale jakże efektowne! Czech już w tym momencie jest bliski walki o pas w wadze półciężkiej. Prochazka z szacunkiem wypowiada się o naszym reprezentancie.