MMA PLJan BłachowiczProchazka zgłasza gotowość! Czech z szacunkiem o Błachowiczu: Szanuję mojego sąsiada…

Prochazka zgłasza gotowość! Czech z szacunkiem o Błachowiczu: Szanuję mojego sąsiada…

Jiri Prochazka (28-3-1) ma za sobą drugie zwycięstwo w UFC, ale jakże efektowne! Czech już w tym momencie jest bliski walki o pas w wadze półciężkiej. Prochazka z szacunkiem wypowiada się o naszym reprezentancie.

Błachowicz

Błachowicz był również pod wrażeniem! Polak jest otwarty na takie zestawienie, lecz wcześniej czeka go obrona pasa w starciu z Gloverem Teixeirą (32-7).

Hej, Jiri Prochazka, ja kontra ty w Cieszynie. Książę kontra Samuraj. Miecz kontra Katana. #LegendarnaPolskaSiła

Prochazka o walce z Błachowiczem: To byłby dla mnie ogromny zaszczyt!

Jiri Prochazka (28-3-1) tuż po walce gwarantował, że już w tym momencie jest gotowy na walkę o pas w kategorii półciężkiej.

Tak, jestem gotowy. Zróbmy to. Lubię mojego sąsiada Błachowicza. Teraz jest czas na walkę Glovera Teixeiry z Błachowiczem, prawda? Zwycięzca będzie moim kolejnym rywalem? Ok, to dla mnie zaszczyt. To byłby dla mnie ogromny zaszczyt.

”Denisa” w walce wieczoru odprawił przed czasem niedawnego pretendenta do tytułu – Dominicka Reyesa (12-3). 28-latek pod koniec drugiej odsłony znalazł sposób, aby w wielkim stylu znokautować rywala. Sami zobaczcie.

Zobacz także:

Pudzianowski o walce z Jurasem: “Lejemy się bez sentymentów”! Tak będzie?

W walce wieczoru gali KSW 61 naprzeciwko siebie staną dwaj zawodnicy trenujący w tym samym klubie. Pięciokrotny mistrz świata strongmanów – Mariusz Pudzianowski, zmierzy się z wieloletnim komentatorem oraz zwycięzcą pierwszego turnieju KSW – Łukaszem “Jurasem” Jurkowskim.

Jay Silva wraca do KSW! Wystąpi na KSW 61! Dobry pomysł?

Jay Silva wraca do KSW! Były pretendent do tytułu wagi średniej poinformował za pośrednictwem instastories, że podpisał nowy kontrakt z największą federacją w Europie. Amerykanin zawalczy na nadchodzącej gali KSW 61.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis