MMA PLJurasJuras skomentował wypadnięcie Kołeckiego z ich walki na KSW 55!

Juras skomentował wypadnięcie Kołeckiego z ich walki na KSW 55!

Niestety po raz kolejny wypada walka, która gwarantowała fajerwerki. Na KSW 55 nie dojdzie do zestawienia Szymona Kołeckiego (8-1) z Łukaszem Jurkowskim (17-11). W zamian organizacja KSW jeszcze dziś ogłosi nowe hitowe starcie.

Tym razem to Szymon Kołecki musiał wycofać się z pojedynku, który był planowany na dziesiątego października. Podopieczny Mirosława Oknińskiego doznał kontuzji. U Szymona zostało zdiagnozowane przemęczenie naczynia krwionośnego w szyi. Z tego też powodu nie będzie mógł w pełni przygotować się na ważne starcie.

”Juras” skomentował wypadnięcie Kołeckiego!

Łukasz Jurkowski (17-11) informacje o wypadnięciu Szymona Kołeckiego (8-1) przyjmuje z klasą. Popularny ”Juras” w mediach społecznościowych skomentował całą sytuację.

Przypomnijmy, że do ich walki miało dojść już na początku sierpnia, ale Jurkowski nie był w stanie wyjść w tym terminie do walki. Tym samym gala KSW 54 została przesunięta i odbyła się pod koniec wakacji.

Największa organizacja w naszym kraju nie zamierza odpuścić! Oczywiście starcie Kołecki-Jurkowski jest dalej aktualne tyle, że w nowym terminie. Jak myślicie kiedy do niego dojdzie? Uda się jeszcze w tym roku?

Zobacz także:

To byłoby szalone! Syn Edyty Górniak w MMA?

Jak się okazuje syn znanej piosenkarki chciałby spróbować swoich sił w MMA. Jak myślicie mógł namieszać/narobić hałasu?

Różal chwali ”Stiflera”! Zaskoczeni?

Marcin Różalski w mediach społecznościowych postanowił pochwalić ostatniego uczestnika FAME MMA 7. O co chodzi? Zobaczcie sami