MMA PLNajnowszeCiekawostkiSyn Edyty Górniak w MMA? Trenuje z Marcinem Najmanem!

Syn Edyty Górniak w MMA? Trenuje z Marcinem Najmanem!

Czy syn Edyty Górniak zadebiutuje w walce w formule MMA? Allan Krupa niedawno otrzymał propozycję stoczenia walki w organizacji FAME MMA. Na co dzień trenuje on tę dyscyplinę sportową pod okiem Marcina Najmana. Czy jest gotowy na wejście do klatki?

Syn Edyty Górniak w MMA
Foto: Facebook/ Edyta Górniak

O zainteresowaniu obecnością Allana Krupy w MMA poinformował portal fakt.pl. Przedstawił on także punkt widzenia matki nastolatka – Edyty Górniak, która na ten moment zakazała swojemu synowi walki w MMA.

Syn Edyty Górniak w MMA? Trenuje z Marcinem Najmanem!

Allan Krupa od kilku miesięcy rozwija swoją nową pasję, jaką są mieszane sztuki walki. 16-latek trenuje regularnie pod okiem przyjaciela Edyty Górniak – Marcina Najmana. Niedawno otrzymał także propozycję walki w klatce organizacji FAME MMA.

Na przeszkodzie stoi jednak… wiek Krupy. Nastolatek ma 16 lat i zdaniem swojej matki, do 18. roku życia nie będzie mógł spróbować swoich sił w walce w klatce. Zdaniem Edyty Górniak MMA to agresja i nie wyobraża sobie, by jej syn pojawił się w walce:

“No, nie, raczej, nie…chyba nie za mojego życia. Ja nie che patrzeć, jak on kogoś bije, bo to jest dla mnie agresja. Ja tę pasję akceptuję tylko ze względu na moją przyjaźń z Marcinem Najmanem.” – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Temat na ten moment pewnie ucichnie, ale organizacja FAME MMA będzie uważnie śledziła rozwój Allan Krupy w mieszanych sztukach walki. Natomiast w roku 2022 zapewne ponownie spróbują zakontraktować Krupę i zorganizować mu walkę w klatce. Oczywiście, jeśli nastolatek nadal będzie zainteresowany swoją aktualną pasją.

Zobacz także:

Mirosław Okniński ostro o szefie FAME MMA: Rozporek, Pana dni w MMA są policzone!

Mirosław Okniński nie zamierza odpuszczać ostatnio gorącego tematu. Czołowy trener w Polsce w mediach społecznościowych ponownie postanowił wypowiedzieć się o szefie FAME MMA!

Dana White krytykuje sędziego walki Herman vs. Rodriguez: Jeb**ny poziom Mazzagattiego

Szef UFC Dana White krytykuje sędziego walki Ed Herman vs. Mike Rodriguez, który w drugiej rundzie pojedynku popełnił ogromny błąd w interpretacji ciosów. Pomyłka sędziego Chrisa Tognoniego kosztowała Rodrigueza wygraną.

Don Kasjo przyznał się do hazardu! Zdradził najwyższą kwotę, jaką przegrał w kasynie!

Kasjusz Życiński, czyli dla wielu fanów sportów walki znany Don Kasjo przyznał się do hazardu i do tego, że ma problem z tą rozrywką, która ewidentnie go wciągnęła. Gwiazdor FAME MMA podał także najwyższą kwotę, jaką zostawił w kasynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis