MMA PLArchiwumKSWJuras przewiduje przyszłość Federacji KSW. Nie zdziwi się, jak “połowa karty to będą wynalazki”

Juras przewiduje przyszłość Federacji KSW. Nie zdziwi się, jak “połowa karty to będą wynalazki”

Łukasz “Juras” Jurkowski postanowił zabawić się w wizjonera i przewiduje przyszłość Federacji KSW. Ceniony komentator i członek Galerii Sław KSW gościł w programie MMA Studio, gdzie rozprawiał się między innymi nad tym tematem.

Juras przewiduje przyszłość Federacji KSW

Jurkowski wspólnie z byłym mistrzem wagi półciężkiej UFC Janem Błachowiczem był gościem Filipa Lewandowskiego i Mariana Ziółkowskiego w zdobywającym coraz większą popularność programie MMA Studio.

Tam poruszono wiele aktualnych kwestii związanych z mieszanych sztuk walki.

Juras przewiduje przyszłość Federacji KSW. Nie zdziwi się, jak “połowa karty to będą wynalazki”

W pewnym momencie padło pytanie na temat przyszłości Federacji KSW i tego, jak sport rozwinie się w erze freak fightów i czy w ogóle poradzi sobie z komercyjną do granic odmianą mieszanych sztuk walki.

Łukasz Jurkowski nie widzi najlepiej przyszłości Federacji KSW. Najlepiej w takim sensie, że sportowo karty walk największej polskiej organizacji MMA

“KSW będzie na tym samym poziomie, co teraz. Utrzyma tą samą popularność, ale nie będzie już żadnego większego “boom” i myślę, że jak będzie spadała oglądalność i zainteresowanie nowym gwiazdami – bo jak odejdą stare, to nie widać nowych koni pociągowych tej organizacji – to KSW będzie sięgać po takie pojedynki jak mówi się w kuluarach, czyli Mamed Khalidov vs Tomek Adamek.

I pójdą w tę stronę po prostu. A gdzie się skończy szukanie widza? To jakoś się w ogóle bym nie zdziwił, gdy nagle połowa karty to będą wynalazki.”

A Wy jak widzicie przyszłość Federacji KSW? Czy faktycznie niedługo połowa karty będzie zapełniona tak zwanymi “wynalazkami”?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis